Chelsea - United: Oceny pomeczowe

» 20 maja 2007, 11:22 - Autor: gosc - źródło: wlasne
W dniu wczorajszym odbył się finał Pucharu Anglii. Na nowym stadionie Wembley w stolicy Wielkiej Brytanii Manchester United zmierzył się z Chelsea Londyn. Mecz był wyrównany i po regulaminowych 90 minutach na tablicy widniał wynik 0-0. Podopieczni Jose Mourinho w dogrywce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki bramce strzelonej w drugiej połowie dodatkowego czasu przez Didiera Drogbę.
» Manchester United
Więcej o meczu dowiesz się, czytając naszą relację. Teraz przedstawiamy Wam, jak dziennikarze SkySports i Manchester Evening News ocenili występy zawodników uczestniczących w spotkaniu.

Podstawowa jedenastka

Edwin van der Sar
Sky Sports: Nie popełnił znacznych błędów. 6
MEN:: Holender nie napracował się za dużo. Nie miał większych szans na obronę strzału Drogby. 6

Sky Sports: Przykładał się do gry. 6
MEN: Dobre spotkanie Anglika. Jednak dał się nabrać czarnoskóremu napastnikowi londyńskiego zespołu, a w wyniku tego padła zwycięska bramka. 7

Nemanja Vidić
Sky Sports: Miał dużo siły. 7
MEN: Cały czas pilnował Didiera Drogbę. Nie zawinił przy bramce. 8

Cristiano Ronaldo
Sky Sports: Nie zagrał tak jak zwykle. 6
MEN: Najlepszy piłkarz w Premiership nie zaprezentował za dużo ze swoich umiejętności. Był cieniem samego siebie z poprzednich meczy. 5

Darren Fletcher
Sky Sports: Nie rzucał się za bardzo w oczy. 6
MEN: Na początku grał solidnie, jednak z czasem coraz gorzej. Wspierał Wesa Browna w defensywie. 5

Paul Scholes
Sky Sports: Kilka razy zabłysnął przy podaniach. 7
MEN: Ciężko było mu z Mikelem, który miał więcej sił do gry. Jego podania siały postrach defensywie Chelsea Londyn. 8

Michael Carrick
Sky Sports: Grał bardzo spokojnie. 6
MEN: Słaby występ Anglika. Nie pokazał nic szczególnego. Grał tak, jak w pierwszych meczach w drużynie z Old Trafford. 5

Ryan Giggs
Sky Sports: Jeden z gorszych występów. Tracił często piłkę. 5
MEN: Walijczyk mógł sie poczuć nieco zawiedziony swoją postawą. Miał dobre okazje na strzelenie bramki, jednak żadnej nie wykorzystał. 6

Wayne Rooney
Sky Sports: Spragniony goli. 7
MEN: Pierwsza połowa meczu nie była najlepsza w jego wykonaniu. Ciężko pracował. Nie uzyskał odpowiedniego wsparcia w linii ataku. 6