United - Milan: Oceny pomeczowe

» 25 kwietnia 2007, 10:49 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Wczoraj ok. godziny 22:40 czasu polskiego zakończyło się pierwsze półfinałowe spotkanie tej edycji Champions League, w którym zmierzyły się ze sobą drużyny Manchesteru United i AC Milanu. Spotkanie było bardzo zacięte. Do 90. minuty utrzymywał się remisowy wynik 2-2, jednak minutę póĽniej po wspaniałej akcji Ryana Giggsa i Wayne’a Rooneya Czerwone Diabły przechyliły (za sprawą tego drugiego) szalę zwycięstwa na swoją stronę.
» Manchester United
Bramki w tym meczu strzelali Cristiano Ronaldo (6. minuta), dwukrotnie wspomniany Wayne Rooney (59. i 91. minuta), a także dwukrotnie Brazylijczyk Kaka (22. i 37. minuta). Dzisiaj przedstawiamy Wam oceny pomeczowe przygotowane przez żurnalistów SkySports i Manchester Evening News (MEN).

Podstawowa jedenastka

Edwin van der Sar
Kaka nie dał mu szans zatrzymania drugiej bramki dla Milanu.
SkySports: 6
MEN: 6

John O’Shea
Na początku dobrze przeciwstawiał się Seedorfowi, ale potem przerodziło się to w prawdziwą bitwę.
SkySports: 7
MEN: 6

Wes Brown
Wydawało się, że przy golach Milanu był nieobecny.
MEN: 5

Gabriel Heinze
Tradycyjnie walczył i pocił się, aby wszystko trzymało się kupy, ale, podobnie jak bramkarz, nie mógł nic zrobić przy drugim golu.
MEN: 7

Patrice Evra
Wybór do składu był zaskakujący, ale nie okazywał oznak dokuczającej kontuzji.
MEN: 6

Cristiano Ronaldo
Wykonał dużo rajdów, które wstrząsały Milanem, także był bardzo groĽny w polu karnym.
SkySports: 8
MEN: 8

Michael Carrick
Był widoczny, jednak nie kierował grą tak jak w meczu z Romą.
SkySports: 5
MEN: 6

Paul Scholes
Świetnie rozpracował Milan przy golu Rooneya. Był ciągłym zagrożeniem.
MEN: 8

Darren Fletcher
Rozpoczął bardzo dobrze, potwierdzając swoją formę z meczu z Romą, popełnił błąd przy bramce Kaki, ale nadal grał świetnie.