Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Pogba

SkuzikRedDevil1
Dodano: 27.03.2019, 23:17
Witam...

Już powoli możemy sie nastawiać na odejście Pogby. Niestety. Wiem, wielu jest takich, którzy go nie lubią i uważają, że jego odejście będzie dobre. Cóż, Wasze zdanie. Jak go sprzedamy to mam nadzieje, że za conajmniej 170-200 mln. Jeżeli pójdzie za mniej, to bedziemy frajerami. Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiejs upokarzajacej wymiany za Krossa czy innego Bale. Co do samego odejscia to sie mu wcale nie dziwie. Jeżeli jakimś cudem bedziemy w LM w przyszlym sezonie to może jeszcze z nami zostanie. Inaczej raczej odejdzie. Pozbywając sie swoich najlepszych pilkarzy nigdy nie wrocimy na szczyt. Marnujacy setki Lukaku i pan pensja Alexis wciąż bedą kalać ten klub. Szkoda. Na rynku nie widać godnego następcy dla Pogby. Prześcieradla juz się cieszą z transferu. Oj było trzeba brać Zidana...

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Pogba

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania