Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Wyjazd na mecz Manchesteru

Rajewpa
Dodano: 14.03.2019, 11:21
Cześć Diabły!
Mam pytanie w sprawie wyjazdu na mecz Manchesteru, a mianowicie dowiedziałem się, że w prezencie dostane bilet na mecz i nie wiem dokładnie jak to działa, a chce się upewnić, czy na pewno zostane wpuszczony na stadion. Bilet został zakupione w serwisie Viagogo i jest przy nim napisane, że jest to bilet hospitality. Gdzieś w internecie przeczytałem, że mając taki bilet hospitality nie będzie mi potrzebne one united i bez problemu wejdę na stadion. Tutaj właśnie rodzi się pytanie, czy rzeczywiście tak jest? Czy jednak potrzebuje one united nawet do takiego biletu? Z góry dziękuję za pomoc.
matheo

Dodano: 14.03.2019, 13:12
Przy biletach hospitality nie potrzebujesz One United. Tutaj możesz poczytać więcej na ten temat: manutd.com/en/tickets-and-hospitality

Kiedyś Viagogo było oficjalnym partnerem i platformą odsprzedaży biletów na mecze Manchesteru United. Od lat już nie jest, więc dlatego znajdują się tam tylko bilety z pakietów hospitality.

Manchester United zachęca, aby bilety zawsze bezpośrednio kupować w klubie, bo to najpewniejsze źródło.

Najlepiej będzie, jeśli na Old Trafford stawisz się 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem. Jeśli coś byłoby nie tak z tą wejściówką, to musisz iść do Ticket & Membership Office, tuż obok stadionu, i spróbować wyjaśnić sprawę.
Rajewpa
Dodano: 14.03.2019, 13:21
Dzięki wielkie za odpowiedź!

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Wyjazd na mecz Manchesteru

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania