Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Wzmocnienia w lato 2019

Boteq
Dodano: 29.01.2019, 20:10
Mamy końcówkę zimowego okienka transferowego, a którym nasz Manchester nic nie zrobił i już raczej nic nie zrobi. Chciałbym się was za to spytać, jakie wy chcielibyście wzmocnienia zobaczyć przed nowym sezonem? Oto moje kandydatury:

PS - Lingard jest w dość dobrej formie, ale nie wiadomo ile to się utrzyma. Jest to również nasz jedyny piłkarz, którego główną pozycją jest PS. Wzmocnienie jest tu potrzebne.
Moi Kandydaci:
Malcom - Młody, Brazylijski piłkarz który nie ma miejsca w podstawowym składzie Ernesto Valverde w Barcelonie. Powinien być dość tani jak na swój wiek i potencjał, a może być z niego wielki talent.
Lozano/Chiesa - Piłkarz który już od dawna są przymierzani do topowych klubów. Chiesa jest bardzo dobrze prosperujacym zawodnikiem Fiorentiny. Lozano jest o 2 lata starszy od Chiesy. Zalicza bardzo dobre występy w Holenderskim PSV.
Under - Piłkarz AS Romy, również może chwalić się zainteresowaniem topki. Tu akurat przeszkodą może być cena, bo Roma nie jest skłonna oddać tanio Tureckiego piłkarza.

Śo - Pozycja pewna do wzmocnienia. Mamy na tej pozycji piłkarzy jak Bailly czy Lindelof, ale brakuje tu silnego lidera defensywy który byłby kluczowym zawodnikiem. Na pewno trzeba się pozbyć dwójki Rojo oraz Jones/Smalling.

Koulibaly - Świetny piłkarz który od dawna jest liderem obrony Napoli. Byłby solidnym wzmocnieniem, ale myślę że bez sensu jest dawanie za niego ponad 100 mln.
De Ligt - Młody zawodnik który jest już celem Barcelony. Jeden z największych talentów aktualnego futbolu. Pomimo wieku jest kapitanem Ajaxu. Napewno byłby solidnym wzmocnieniem
Manolas - alternatywa za Koulibalyego. Zawodnik AS Romy ma klauzule która vjak na aktualny rynek jest równa gorszą.

Po - Darmian oraz Valencia prawdopodobnie odejdą po tym sezonie, a młody Dalot musi jeszcze trochę się rozwinąć. Potrzebny będzie nam dosyć doświadczony piłkarz na tą pozycję.

Hysaj - Moim zdaniem Albańczyk mógłby się przydać. Do czasu rozwoju Dalota byłby dobrym zastępcą Valencii u nas.
Sidibe - Piłkarz AS Monaco jeżeli klub się nie odbuduje będzie mógł chcieć odejść, co bedziemy mogli wykorzystać jako taniego piłkarza do składu

Lo - Potrzeba nam rezerwowego LO, ponieważ Youngowi podobnie jak Valencii i Darmianowi kończy się kontrakt. Tu póki co nie mam kandydatów. Poczekam trochę i się wypowiem
kari17
Dodano: 30.01.2019, 16:28
Jak dla mnie to widzę to tak:

Sprzedajemy: Rojo, Darmiana, Valencie, Felle.

Kupujemy: Wan-Bissake na prawą obronę, solidnego, zdrowego środkowego obrońcę do pary dla Lindelofa, środkowego pomocnika typu "8", który będzie pełnił rolę zmiennika Andera i Maticia, tym bardziej jeśli Pereira opuści klub latem i w zależności czy sprzedamy Sancheza czy nie, ewentualnie kogoś do ataku, jednak nie jest to najważniejsze moim zdaniem, mamy kim grać.

Poza tym przedłużamy o rok kontrakt z Youngiem, będzie rezerwowym na lb, Matą, będzie gościem na zmianę, a nie na pierwszy skład, no i przede wszystkim kontrakty długoterminowe z Martialem, De Gea, Herrera, Rashfordem.

Jeśli chodzi o atak to brak transferów jest spowodowany, że w niektórych meczach szansę choć na ławce powinni dostawać Chong, Gomes i Greenwood.

W obronie zostawił bym mimo wszystko jako zmienników Jonesa, Smołe i Baillego, przy dwóch zdrowych podstawowych obrońcach nie będą grali nie wiadomo ile spotkań, a ich doświadczenie się przyda.

A co do Freda to ten gość w ogóle nie pasuje do tej ligi, do naszego ustawienia i taktyki, bo co najwyżej mógłby zająć miejsce Pogby, ale niestety jest słabszy. Także do dziś nie rozumiem po co w ogóle wydaliśmy na niego 60 mln.
Devil156PL

Dodano: 30.01.2019, 20:18
Do sprzedaży:
Fellaini - mimo ,że kilka razy nam uratował dupę ,to jednak jest to typowy zadaniowiec ,który oprócz wzrostu nie ma żadnych atutów . Obstawiam ,że jakby był z 10 cm niższy ,to walczyłby o miejsce w podstawowej jedenastce w jakimś klubie z ekstraklasy .
Rojo - gość miał kilka dobrych meczy w ciągu całego pobytu ,a powinien ich mieć tyle w ciągu miesiąca . Lubię jego charakter nie boi się piłki ,ale umiejętności ma na poziomie klubu spoza top 10.
Jones - dziwne ,że nie jest kontuzjowany . Zawodnik, który jakby nie ciągłe kontuzje ,to mógłby być dobrym graczem ,ale jak tylko zacznie grać na przyzwoitym poziomie ,to dopada go kontuzja .
Mata - jego rzuty wolne to majstersztyk ,ale oprócz nich przeciętny gracz . Powolny , słaby drybling ,podania co najwyżej ok , strzały takie sobie . Dla samych rzutów wolnych nie ma sensu go trzymać , po za tym nie potrafi grać na prawej stronie i ciągle schodzi do środka , a tam się dubluje z 10 . Niestety ,ale Pogba jest o wiele lepszy od niego ,więc szanse gry na tej pozycji są bliskie zera
Darmian - choć trzeba przyznać ,że w tym sezonie grał dobrze u Mou , tak to był jedyny taki okres w jego karierze w tym klubie .
Valencia - stracił już swoją formą i gra słabo ,liczyć na to ,że przeżyje drugą młodość nie ma sensu .

Pod znakiem zapytania :
Sanchez - przez jego pensję , nie gra rewelacyjnie ,ale u Ole może wróci do formy . Jeśli nie to sprzedać go latem (ps. tak wiem ,że zagrał u Ole dobrze ,ale tylko kilka meczy ,ocenimy go dopiero po conajmniej 10)
Pereira - patrząc na jego grę na wypożyczeniu sądziłem ,że u nas jako zmiennik da radę , jak na razie nie idzie mu to , może kwestia czasu i u Ole tak jak Sanchez zacznie coś grać , choć fajerwerków się nie spodziewam
Fred - dałbym mu jeszcze czas przyszedł ,nie dawno" , inna liga poznawał ją z Mou ,a teraz wszedł trener z zupełnie inną wizją gry i musi się przestawić , poczekałbym do końca sezonu ,może na przyszły sezon będzie dobrym zmiennikiem .
Young - ma już swoje lata , choć gra dobrze i potrafi grać na obu bokach obrony ,to jednak w przyszłym sezonie już może być bez formy .
McTominay - słaba gra spróbować wypożyczenia ,albo sprzedać .

Do kupienia:
Priorytetem jest stoper:
Koulibally to najlepszy wybór ,do momentu gdy się usłyszy cene za niego . Moim zdaniem 100 mln może być ,ale 140 to za drogo jak na obrońcę (to ,że VVD odmienił obronę LFC ,to nie znaczy ,że Kouli zrobi to samo z naszą obroną i jest więcej wart niż ci 3 obrońcy poniżej razem wzięci )
Skriniar młody zawodnik radzący sobie dobrze w lidze włoskiej
Manolas - tani porządny obrońca
Toby Alderweireld doświadczony w PL , choć nie jest obecnie w najlepszej formie ,ale tani
Axel Tuanzebe - w AV jest wychwalany ,choć nie widziałem jego gry to opinie robią niezłe wrażenie , jako 5 obrońca powinien dostać szansę

Kolejnym priorytetem powinien być PS
Thauvin - obejrzałem kilka jego meczy i sądzę ,że gra bardzo dobrze , choć to liga francuska czyli klasa niżej od PL ,więc nie wiadomo jak mu u nas pójdzie
Malcom - młody zawodnik ,który nie ma miejsca w składzie Barcy , sądzę ,że jakby pojawiła się od nas oferta ,to nie zastanawiałby się , bo pewnie jakaś podwyżka i regularna gra .

Oprócz tego prydałby się nam PO ,bo choć mamy ich 4 to żaden nie gra wystarczająco dobrze
Tu nie mam za bardzo typów , nie orientuje się jaki obrońca jest realnym transferem .

Zmiennik dla Matić 'a ,bo McTominay ,jest za słaby na zmiennika ,a innego nie mamy

LO też by się przydał i jakiś dobry zmiennik dla Pogby lub Herrery .
Advm

Dodano: 31.01.2019, 15:22
A mi się marzy na PS Mbappe
Wyobraźcie sobie ten atak: Martial-Rashford-Mbappe. Na 10 lat byłby spokój
RuReR
Dodano: 03.02.2019, 20:34
Dla mnie skład wymaga kilku wzmocnień.
Priorytet to PS. Mam kilka propozycji na tę pozycję :

Malcom - młody, niezbyt drogi, dobrze grał w Bordeaux, teraz się nie łapie przy takiej konkurencji, można wypożyczyć z ewentualną transakcją

Thauvin - od kilku lat błyszczy w lidze francuskiej, statystyki zbliżone do wychwalanego Mbappe i do tego w gorszym klubie. Nie powinien być zbyt drogi, a powinien podciągnąć jakość na flance.

Kolejna pozycja to PO. Brakuje tutaj jakości, a wiek bocznych obrońców też mówi sam za siebie.
Proponuję

Sidibe - Monaco jest w dołku, reprezentant Francji, w dobrym wieku

Wan Bissaka - silny, szybki, nie powinien być zbyt drogi, dopiero 1 lepszy sezon, ale ma szansę się rozwinąć

Malcuit - świetny w ofensywie, trochę gorzej w obronie, ale w tym sezonie rozwinął się i rywalizuje z Hysajem

Lala - świetny sezon w Strasbourgu, dużo daje w ofensywie

ŚO :

Koulibaly - dobry, ale strasznie drogi.

Manolas - poziom wyżej od Bailliego, dobry transfer

Godin - można wyciągnąć go za darmo po sezonie, na rok czy dwa starczy
ZenuJestSpoko
Dodano: 07.02.2019, 22:22
Post zedytowany dnia 07.02.2019 22:31 przez ZenuJestSpoko

Obrona
Mathijs De Ligt Chyba najlepszy obrońca młodego pokolenia
Toby Alderweiled świetny tani stoper w dodatku zna PL
Harry Maguire Myślę że najlepszy z bocznych do wyciagniecia
Pomoc
Denis Praet Jak na środek pola United byłby wzmocnieniem
Tommy Vilhena Za Herrere
Nabił Fekir jako następca Maty
Atak
Florian Thauvin za Lukaku
Uważam ,że to powinny być potencjalne wzmocnienia.

De Gea Shaw De Ligt Alderweiled Maguire
Pogba Matic Praet Fekir Martial Thauvin
Ławka Bailly Smailling Young Rashford Vilhena Wilson Lingard. Uważam ,że tym składem będziemy faworytami PL i CL.
RedBeardddDevil

Dodano: 10.02.2019, 21:47
A co na przykład myślicie na temat Leona Baileya z B04 na PS? Według mnie solidny grajek i mógłby się u nas sprawdzić. ^^
iviridius
Dodano: 11.03.2019, 11:10
Bailey w tym i zeszłym sezonie gra jak pizda na miarę jakiejś szwabskiej ligi. Przereklamowany gnojek. Wan-Bissaka, Alderwield czy tam inny Manolas, Sessegnon, Neves i Sancho hujku
GrubyzeWschodu
Dodano: 16.03.2019, 14:21
ZenuJestSpoko ty tak poważnie z tym Vilhena,Maguairem Thauvinem i Praetem?
Michux3
Dodano: 17.03.2019, 14:43
Realnie potrzebujemy 6 pozycji ,Na Ps- Sancho - Chłopak wybuchł i jest anglikiem ,już zaraz bedzie to drugi Mbappe cena duża pewnie 90-100mln ,Spo -czyli opcja do ofensywniejszego ustawienia pomocy- Havertz -młody niemiec ,potrafiący grać na śpo jak i ps , bardzo dobry przegląd pola ,troche jak ozil ale młodzian jest bardziej wybiegany ,chciałbym tego chłopaka zobaczyć a takiego medialnego szumu nie ma wokół niego , myśle że do 70 mln do wyciągniecia,Śpd-tutaj Nevesa nie trzeba przedstawiać bo zrobił to wczoraj ,świetne długie podanie ,bardzo techniczny zawodnik 70mln .Po-Wan Bissaka jeden z najlepszych obrońców w lidze ,statystyka najwiecej odbiorów w top 5 lig europejskich mówi swoje 45mln. Lo-Tierney -bardzo wybiegany gracz, przypomina troche Robertsona bo też dobrze radzi sobie w ataku a i ma żelazne płuca 30mln( tyle celtic podobno proponował bvb ale ta nie chciała tyle zapłacić ),Śo-Maguire - Bardzo dobry ligowiec , świetnie też grał na Mś ,minusem może być brak ogrania w LM ale gry z zespołami top 6 też są wymagające ,wysoki ,bardzo dobre długie podanie 50-60 mln

Łączny koszt - koło wkładu 200-250 mln i ceny z sprzedaży innych zawodników , ceny brałem z transfermarkt z poprawką na rozpoznawalność i szum medialny

Tego nam mniej wiecej brakuje by mierzyć sie z City i Liverpoolem ,potrzebujemy
A-Konkurencji w ataku i pomocy
B- Stabilności w obronie
C- odmłodzenia skrzydeł -Young bedzie miał 34 lata ,Valencia też ,Darmian jest cieniem Darmiana z torino ,Alexis sobie nie radzi a Mata nigdy nie powinien na skrzydle wylądować (ta dwójka też ma 31 lat w tym roku
MR09KARO

Dodano: 20.03.2019, 03:20
No Michu poleciałeś mocno. Wiem, że to oklepane stwierdzenie, ale jednak trochę fifą zajechało, 6 transferów przy obecnych cenach to jednak wiele, nie mówiąc już, że aż tylu nowych w jedno okienko też rzadko jest dobrym rozwiązaniem. Zgadzam się z tobą, że potrzebujemy PS - Tutaj też widzę Sancho bądź Nicolasa Pepe, który gra swój 2 świetny sezon, jest nadal młody, ale już i ograny. Nie warto bawić się w Bale moim zdaniem, bo nie dość, że chłop już stary to i szklany. Fajną opcją byłby Son, ale pewnie nie do wyjęcia. Moim zdaniem potrzeba nam jednego pomocnika, ale na pewno nie SPO. Przede wszystkim dlatego iż mamy Paula i nie wyobrażam sobie, żeby siedział na ławce, a już nie raz pokazał ile daje ustawiony za napastnikiem, a ile nie daje ustawiony niżej. Kupować Havertza za 70 mln, żeby grał co 5 mecz powiedzmy to nie będzie dobre ani dla nas ani dla młodego. Jeżeli trzeba rotować składem to jest Jessie, który moim zdaniem lepiej wygląda za napastnikiem niż na skrzydle, Mata, bo pewnie zostanie jeszcze na sezon i Pereira, którego to jest w sumie główna pozycja. Trzeba się rozglądać za kimś pomiędzy ŚP a ŚPD. Jest już wspomniany przez CB Neves, patrzałbym w kierunku Ndobele, Doucoure i kilku innych w zależności kto będzie dostępny na rynku. Wzmocniłbym również bok obrony, ale nie aż dwoma zawodnikami. Mamy Shawa, który rozgrywa swietny sezon, Younga, który może grać na obu flankach na dobrym a czasem bardzo dobrym poziomie (myśle, że w następnym będzie po prostu do rotacji), oraz Dalota i Fosu-Mensaha. Również moim faworytem na Po jest Wan-Bissaka, a Tierney jest ciekawym zawodnikiem, ale wydaje mi się, że chwilowo zbędnym, ponieważ inne pozycje są bardziej priorytetowe jeżeli chodzi o transfery, tym bardziej, że Young jest potrzebny również ze względu doświadczenia, przy bokach obrony Shaw, Tierney, Dalot, Wan-Bissaka nie mielibyśmy nikogo, kto wspomógłby swoim doświadczeniem w wielkich meczach. Idąc do środka obrony to jest to moim zdaniem chyba pozycja, która wymaga bezwzględnie wzmocnienia. Zupełnie nie zgodzę się z tobą odnośnie Maguire, gość jest dobry, ale nie jest to top i nie będzie. Fajny zawodnik do rotacji, ale nie do 1 składu i nie za takie pieniądze, chodź pamiętam, że wypatrzyłem chłopa już w Hull. Moje serce jest ogólnie rozdarte, ponieważ od 1 sezonu Mou, gdzie graliśmy w LE (przez co podglądałem tam naszych potencjalnych rywali)wypatrzyłem wtedy De Ligta, kiedy chłop miał 17 lat i od tego czasu jestem jego fanboyem - to co chłop robił ustawiając wszystkich na boisku i wygrywając po prostu wszystko w takim wieku było dla mnie niemożliwe i uważam, że to będzie po prostu wielki obrońca, ale nam potrzeba doświadczonego stopera, który pokieruje między innymi Victorem ale i całą drużyną. Idealny byłby Koulibaly, bo to co chłop gra to też jest miazga, ale idealny poza ceną. Toby i być może Manolas (Roma musi być poza top 4) są do wyjecia przez klauzule za około 30 mln ( w dzisiejszej piłce wiadomo, cena śmieszna) i są to fajne opcje (chodź nie tak dobre piłkarsko jak Koulibaly). Jest jeszcze Skriniar ale on tez jest tym młodym. Podsumowując nie szalałbym tak jak ty z tymi 6 transferami (tym bardziej, że wyszłoby to nas minimum 350 mln), a kupiłbym około 4 piłkarzy. Przy zakupie Wan Bissaki za te +/- 45, Pepe za +/- 60 i śp za około 50-70 mln i sprzedaży takich piłkarzy jak Rojo,Darmian,Bailly/Jones(moim zdaniem ten drugi), Sanchez zostanie nam myśle te 100 mln na ŚO. I teraz albo klub poszaleje i Kupi Koulibaliego lub De Ligta za te 80-100 mln, albo przyoszczędzi i weźmie Tobyego za 25mln.
Taka jest moja wizja, myślę, że bardziej realna i bardzo dobra, aczkolwiek jest to post utworzony do dyskusji, także dyskutujmy.
Strzelec
Dodano: 20.03.2019, 17:20
Potrzeba nam wzmocnień 4 pozycje (PS, ŚP, PO, ŚO)

PS
Sancho - Młody, świetnie drybluje. Potrafi strzelać i asystować. Być może rozwinie się do takiego poziomu jak Mbappe. Ale Borussia będzie chciała 100mln za niego.
Pepe - 17 goli w Ligue 1. Również młody. Bierze gre na siebie, ciągnie Lille. Tańszy od Sancho.

ŚP
Neves - Niesamowity pomocnik. Świetnie spisuje się w Wilkach, pokazuje w meczech z drużynami z top6, że jest jednym z najlepszych w PL. Taki pomocnik to marzenie.
Ndombele - Zagrał pare dobrych meczy. Olimpique podniósł cene i jeśli będzie takie zainteresowanie to może jeszcze bardziej podwyższyć.
Rabiot - Na wylocie z PSG. Za Free. Może nawet on sam chce trafić do United. Minus taki że będzie trzeba mu dać duża tygodniówke.

ŚO
De Light - 19 letni obrońca Ajaxu. Ogarnia grę w obronie. W Anglii jeśli wszystko pójdzie dobrze to będzie czyścił.
Koulibaly - Doświadczony stoper. Silny, w Napoli świetnie sibie radzi. Cena nie jest zachęcająca, bo trzeba dać za niego 100mln.
Manolas - Tańszy od Senegalczyka, a poziom prezentujący podobny. Stworzyłby ciekawy duet z Lindelofem.
Alderwield - Obrońca znający PL. Do wyciągniecia za 26mln.

PO
Wan-Bissaka - Ogarnia PL. Idealny prawy obrońca do United.
Sidibe - Solidny PO. Jeśli Wan-Bissaka nie przyjdzie to on powinien przyjść.
Michux3
Dodano: 20.03.2019, 17:39
@MR09KARO wiadomo że nie jest to wykonalne w jedno okienko , ale mniej więcej tyle nam brakuje do City które niestety jest poza naszym zasiegiem
aerosik
Dodano: 21.03.2019, 18:27
Marzy mi się Sancho. Tylko ta cena 100 mln. funtów to jakiś kosmos.
Bastekkkk
Dodano: 23.03.2019, 15:55
Moim zdaniem obowiązkowo trzeba wzmocnić SO, SPD i PS. Fajnie jakby udało się jeszcze PO. Moi faworyci to Sancho/Pepe. Nie umiem wskazać, którego lepiej, bo oboje są młodzi i naprawdę utalentowani. Obojętnie czy dołączy Anglik czy Iworyjczy, z miejsca bezproblemu powinien wskoczyć do pierwszego składu, gorszy od Maty żaden z nich nie będzie. Na SO najlepsza opcja byłby Koulibaly, SPD Ruben Neves, PO Wan-Bissaka. Jeśli udało by się sprowadzić przynajmniej trzech z wyżej wymienionych to będzie duży sukces i wzrost w jakości naszej pierwszej 11.
Michux3
Dodano: 28.03.2019, 00:31
Podobno interesujemy się Benem Godfrey'em ,transakcja ma wynieść 10 mln euro + bonusy , jest to środkowy obrońca Norwich ,bardzo dobry z piłką przy nodze , może grać też w pomocy ale jego główną pozycja to śo ,21 lat
Jeśli naprawdę udało by się to wykonać w takiej cenie to byłoby super, myślę że jak ściągniemy klasowego śo do lindelofa to nie będzie potrzebny Jones,Rojo,Bailly i zamiast tego Nowy stoper,lindelof(podstawa),Smalling(solidny ligowiec) i 2 młodych Tuanzebe i Godfrey
Diablo2018
Dodano: 28.03.2019, 20:24
Klub powinien kupować i na przyszłość i na już.. z transferów na już to Koulibaly, Sancho, Bruno Fernandes, Wan Bissaka. Wiem, to będzie dużo kosztować, ale trzeba.
Michux3
Dodano: 31.03.2019, 15:07
@Diablo2018 zgadzam sie co do twoich propozycji ,ale potrzebujemy również defensywnego pomocnika ,Matić na początku sezonu grał dramatycznie ,jak przyszedł Ole złapał forme ale po tej kontuzji znowu nie może sie odnalezc .Przydałby sie taki Ndombele czy Neves , ja osobiście wolałbym Nevesa Bo jest już sprawdzony w lidze .

Ps: skoro podpisali kontrakt z Ole to mam nadzieje ,że zatrudnią dyrektora sportowego (chciałbym Paula Mitchella) i postarają sie z niektórymi transferami jeszcze przed okienkiem
LearningtoFly
Dodano: 02.04.2019, 10:48
Sancho - Neves - Van Bissaka - Varane/Koulibaly
Fenek

Dodano: 04.04.2019, 20:34
Ja osobiście po za tymi co już zostali wymienieni to zwróciłbym większą uwagę na Declana Rice z WHU. Dość ładnie radzi sobie w defensywie i potrafi grać do przodu a nie do najbliższego jak McTominay. Oprócz niego Bentancur też nie byłby złą opcją, ale jego Juve nie sprzeda.
Moje marzenie to kupić Eriksena, sprzedać pogbę.
Do tego Wan bissaka na PO, rice/neves/bentancur na ŚP, varane/maguire na ŚO, sancho/zaha na PP, odoi/lozano na LP/PP no i eriksen za pogbę. Jakby sprzedać baillyiego, darmiana, rojo, sancheza to może by starczyło. Ale mało realne, że edek kupi kogoś z wymienionych.
IMMM

Dodano: 06.04.2019, 12:47
Podziękować Pogbie, kupić Doucoure z Watfrodu. Taka bardziej defensywa wersja człapaka, która biega.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Forum » Transfery » Wzmocnienia w lato 2019

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania