Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Wzmocnienia w lato 2019

Boteq
Dodano: 29.01.2019, 20:10
Mamy końcówkę zimowego okienka transferowego, a którym nasz Manchester nic nie zrobił i już raczej nic nie zrobi. Chciałbym się was za to spytać, jakie wy chcielibyście wzmocnienia zobaczyć przed nowym sezonem? Oto moje kandydatury:

PS - Lingard jest w dość dobrej formie, ale nie wiadomo ile to się utrzyma. Jest to również nasz jedyny piłkarz, którego główną pozycją jest PS. Wzmocnienie jest tu potrzebne.
Moi Kandydaci:
Malcom - Młody, Brazylijski piłkarz który nie ma miejsca w podstawowym składzie Ernesto Valverde w Barcelonie. Powinien być dość tani jak na swój wiek i potencjał, a może być z niego wielki talent.
Lozano/Chiesa - Piłkarz który już od dawna są przymierzani do topowych klubów. Chiesa jest bardzo dobrze prosperujacym zawodnikiem Fiorentiny. Lozano jest o 2 lata starszy od Chiesy. Zalicza bardzo dobre występy w Holenderskim PSV.
Under - Piłkarz AS Romy, również może chwalić się zainteresowaniem topki. Tu akurat przeszkodą może być cena, bo Roma nie jest skłonna oddać tanio Tureckiego piłkarza.

Śo - Pozycja pewna do wzmocnienia. Mamy na tej pozycji piłkarzy jak Bailly czy Lindelof, ale brakuje tu silnego lidera defensywy który byłby kluczowym zawodnikiem. Na pewno trzeba się pozbyć dwójki Rojo oraz Jones/Smalling.

Koulibaly - Świetny piłkarz który od dawna jest liderem obrony Napoli. Byłby solidnym wzmocnieniem, ale myślę że bez sensu jest dawanie za niego ponad 100 mln.
De Ligt - Młody zawodnik który jest już celem Barcelony. Jeden z największych talentów aktualnego futbolu. Pomimo wieku jest kapitanem Ajaxu. Napewno byłby solidnym wzmocnieniem
Manolas - alternatywa za Koulibalyego. Zawodnik AS Romy ma klauzule która vjak na aktualny rynek jest równa gorszą.

Po - Darmian oraz Valencia prawdopodobnie odejdą po tym sezonie, a młody Dalot musi jeszcze trochę się rozwinąć. Potrzebny będzie nam dosyć doświadczony piłkarz na tą pozycję.

Hysaj - Moim zdaniem Albańczyk mógłby się przydać. Do czasu rozwoju Dalota byłby dobrym zastępcą Valencii u nas.
Sidibe - Piłkarz AS Monaco jeżeli klub się nie odbuduje będzie mógł chcieć odejść, co bedziemy mogli wykorzystać jako taniego piłkarza do składu

Lo - Potrzeba nam rezerwowego LO, ponieważ Youngowi podobnie jak Valencii i Darmianowi kończy się kontrakt. Tu póki co nie mam kandydatów. Poczekam trochę i się wypowiem
kari17
Dodano: 30.01.2019, 16:28
Jak dla mnie to widzę to tak:

Sprzedajemy: Rojo, Darmiana, Valencie, Felle.

Kupujemy: Wan-Bissake na prawą obronę, solidnego, zdrowego środkowego obrońcę do pary dla Lindelofa, środkowego pomocnika typu "8", który będzie pełnił rolę zmiennika Andera i Maticia, tym bardziej jeśli Pereira opuści klub latem i w zależności czy sprzedamy Sancheza czy nie, ewentualnie kogoś do ataku, jednak nie jest to najważniejsze moim zdaniem, mamy kim grać.

Poza tym przedłużamy o rok kontrakt z Youngiem, będzie rezerwowym na lb, Matą, będzie gościem na zmianę, a nie na pierwszy skład, no i przede wszystkim kontrakty długoterminowe z Martialem, De Gea, Herrera, Rashfordem.

Jeśli chodzi o atak to brak transferów jest spowodowany, że w niektórych meczach szansę choć na ławce powinni dostawać Chong, Gomes i Greenwood.

W obronie zostawił bym mimo wszystko jako zmienników Jonesa, Smołe i Baillego, przy dwóch zdrowych podstawowych obrońcach nie będą grali nie wiadomo ile spotkań, a ich doświadczenie się przyda.

A co do Freda to ten gość w ogóle nie pasuje do tej ligi, do naszego ustawienia i taktyki, bo co najwyżej mógłby zająć miejsce Pogby, ale niestety jest słabszy. Także do dziś nie rozumiem po co w ogóle wydaliśmy na niego 60 mln.
Devil156PL

Dodano: 30.01.2019, 20:18
Do sprzedaży:
Fellaini - mimo ,że kilka razy nam uratował dupę ,to jednak jest to typowy zadaniowiec ,który oprócz wzrostu nie ma żadnych atutów . Obstawiam ,że jakby był z 10 cm niższy ,to walczyłby o miejsce w podstawowej jedenastce w jakimś klubie z ekstraklasy .
Rojo - gość miał kilka dobrych meczy w ciągu całego pobytu ,a powinien ich mieć tyle w ciągu miesiąca . Lubię jego charakter nie boi się piłki ,ale umiejętności ma na poziomie klubu spoza top 10.
Jones - dziwne ,że nie jest kontuzjowany . Zawodnik, który jakby nie ciągłe kontuzje ,to mógłby być dobrym graczem ,ale jak tylko zacznie grać na przyzwoitym poziomie ,to dopada go kontuzja .
Mata - jego rzuty wolne to majstersztyk ,ale oprócz nich przeciętny gracz . Powolny , słaby drybling ,podania co najwyżej ok , strzały takie sobie . Dla samych rzutów wolnych nie ma sensu go trzymać , po za tym nie potrafi grać na prawej stronie i ciągle schodzi do środka , a tam się dubluje z 10 . Niestety ,ale Pogba jest o wiele lepszy od niego ,więc szanse gry na tej pozycji są bliskie zera
Darmian - choć trzeba przyznać ,że w tym sezonie grał dobrze u Mou , tak to był jedyny taki okres w jego karierze w tym klubie .
Valencia - stracił już swoją formą i gra słabo ,liczyć na to ,że przeżyje drugą młodość nie ma sensu .

Pod znakiem zapytania :
Sanchez - przez jego pensję , nie gra rewelacyjnie ,ale u Ole może wróci do formy . Jeśli nie to sprzedać go latem (ps. tak wiem ,że zagrał u Ole dobrze ,ale tylko kilka meczy ,ocenimy go dopiero po conajmniej 10)
Pereira - patrząc na jego grę na wypożyczeniu sądziłem ,że u nas jako zmiennik da radę , jak na razie nie idzie mu to , może kwestia czasu i u Ole tak jak Sanchez zacznie coś grać , choć fajerwerków się nie spodziewam
Fred - dałbym mu jeszcze czas przyszedł ,nie dawno" , inna liga poznawał ją z Mou ,a teraz wszedł trener z zupełnie inną wizją gry i musi się przestawić , poczekałbym do końca sezonu ,może na przyszły sezon będzie dobrym zmiennikiem .
Young - ma już swoje lata , choć gra dobrze i potrafi grać na obu bokach obrony ,to jednak w przyszłym sezonie już może być bez formy .
McTominay - słaba gra spróbować wypożyczenia ,albo sprzedać .

Do kupienia:
Priorytetem jest stoper:
Koulibally to najlepszy wybór ,do momentu gdy się usłyszy cene za niego . Moim zdaniem 100 mln może być ,ale 140 to za drogo jak na obrońcę (to ,że VVD odmienił obronę LFC ,to nie znaczy ,że Kouli zrobi to samo z naszą obroną i jest więcej wart niż ci 3 obrońcy poniżej razem wzięci )
Skriniar młody zawodnik radzący sobie dobrze w lidze włoskiej
Manolas - tani porządny obrońca
Toby Alderweireld doświadczony w PL , choć nie jest obecnie w najlepszej formie ,ale tani
Axel Tuanzebe - w AV jest wychwalany ,choć nie widziałem jego gry to opinie robią niezłe wrażenie , jako 5 obrońca powinien dostać szansę

Kolejnym priorytetem powinien być PS
Thauvin - obejrzałem kilka jego meczy i sądzę ,że gra bardzo dobrze , choć to liga francuska czyli klasa niżej od PL ,więc nie wiadomo jak mu u nas pójdzie
Malcom - młody zawodnik ,który nie ma miejsca w składzie Barcy , sądzę ,że jakby pojawiła się od nas oferta ,to nie zastanawiałby się , bo pewnie jakaś podwyżka i regularna gra .

Oprócz tego prydałby się nam PO ,bo choć mamy ich 4 to żaden nie gra wystarczająco dobrze
Tu nie mam za bardzo typów , nie orientuje się jaki obrońca jest realnym transferem .

Zmiennik dla Matić 'a ,bo McTominay ,jest za słaby na zmiennika ,a innego nie mamy

LO też by się przydał i jakiś dobry zmiennik dla Pogby lub Herrery .
Advm

Dodano: 31.01.2019, 15:22
A mi się marzy na PS Mbappe
Wyobraźcie sobie ten atak: Martial-Rashford-Mbappe. Na 10 lat byłby spokój
RuReR
Dodano: 03.02.2019, 20:34
Dla mnie skład wymaga kilku wzmocnień.
Priorytet to PS. Mam kilka propozycji na tę pozycję :

Malcom - młody, niezbyt drogi, dobrze grał w Bordeaux, teraz się nie łapie przy takiej konkurencji, można wypożyczyć z ewentualną transakcją

Thauvin - od kilku lat błyszczy w lidze francuskiej, statystyki zbliżone do wychwalanego Mbappe i do tego w gorszym klubie. Nie powinien być zbyt drogi, a powinien podciągnąć jakość na flance.

Kolejna pozycja to PO. Brakuje tutaj jakości, a wiek bocznych obrońców też mówi sam za siebie.
Proponuję

Sidibe - Monaco jest w dołku, reprezentant Francji, w dobrym wieku

Wan Bissaka - silny, szybki, nie powinien być zbyt drogi, dopiero 1 lepszy sezon, ale ma szansę się rozwinąć

Malcuit - świetny w ofensywie, trochę gorzej w obronie, ale w tym sezonie rozwinął się i rywalizuje z Hysajem

Lala - świetny sezon w Strasbourgu, dużo daje w ofensywie

ŚO :

Koulibaly - dobry, ale strasznie drogi.

Manolas - poziom wyżej od Bailliego, dobry transfer

Godin - można wyciągnąć go za darmo po sezonie, na rok czy dwa starczy
ZenuJestSpoko
Dodano: 07.02.2019, 22:22
Post zedytowany dnia 07.02.2019 22:31 przez ZenuJestSpoko

Obrona
Mathijs De Ligt Chyba najlepszy obrońca młodego pokolenia
Toby Alderweiled świetny tani stoper w dodatku zna PL
Harry Maguire Myślę że najlepszy z bocznych do wyciagniecia
Pomoc
Denis Praet Jak na środek pola United byłby wzmocnieniem
Tommy Vilhena Za Herrere
Nabił Fekir jako następca Maty
Atak
Florian Thauvin za Lukaku
Uważam ,że to powinny być potencjalne wzmocnienia.

De Gea Shaw De Ligt Alderweiled Maguire
Pogba Matic Praet Fekir Martial Thauvin
Ławka Bailly Smailling Young Rashford Vilhena Wilson Lingard. Uważam ,że tym składem będziemy faworytami PL i CL.
RedBeardddDevil

Dodano: 10.02.2019, 21:47
A co na przykład myślicie na temat Leona Baileya z B04 na PS? Według mnie solidny grajek i mógłby się u nas sprawdzić. ^^

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Wzmocnienia w lato 2019

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania