Smoake1878
 User
|
Imię: |
|
Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
Data rejestracji: |
31-01-2013 |
Dni w serwisie: |
4509 |
Ostatnia wizyta: |
22-05-2025 o 10:38 |
Zainteresowania: |
Piłka Nożna , ogólnie sport:) |
Pamiętny mecz Man Utd: |
|
Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Vidic , Rooney , De Gea |
Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 4509 |
Liczba newsów dodanych przez użytkownika Smoake1878 | 0 |
Liczba komentarzy do newsów | 42 |
Liczba komentarzy, które Smoake1878 dodał(a) dziennie | 0.01 |
Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
22.05.2025 do newsa Liga Europy: Tottenham - Manchester United 1:0. Czerwone Diabły strącone do piłkarskiego piekła
Pokaż
Cóż… Najłatwiej odbić się od dna. Być może taki mocny strzał w ryj jest potrzebny. Po latach złudzeń, gdzie trenerzy w pierwszych sezonach osiągali zadowalające wyniki i w kibicach rozpalał się ogień nadziei, teraz potrzebne jest całkowite osiągnięcie dna, bo gorszy mógłby być tylko spadek z ligi. Różne historie w futbolu były napisane. Jako wierny kibic, nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć w to, że w przyszłości ludzie będą przytaczać ten mecz, w kontekście sukcesów naszego ukochanego klubu. Nie zmienia to faktu, że dziś jest po prostu smutek.
09.03.2025 do newsa Manchester United - Arsenal 1:1. Ligowy klasyk nie rozczarował, piękny gol Fernandesa
Pokaż
Robi się to po to, aby zmusić przeciwnika do wyjścia wyżej. Jeśli przeciwnicy podejdą pod Twoją bramkę, to więcej miejsca robi się w strefie środkowej.
Oczywiście w wykonaniu naszym grajków bardzo często wychodzi to nieudolnie, potrzeba przede wszystkim zawodników którzy nie boją się grać pod presją i takich, którzy są w stanie utrzymać piłkę wyżej, ale obecnie nie wyobrażam sobie drużyny na europejskim topie, która każdą akcję od bramki zaczyna wybiciem długiej piłki, bo to po prostu nie ma sensu.