wrobel1992
 User
|
| Imię: |
Paweł |
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
01-10-2009 |
| Dni w serwisie: |
5988 |
| Ostatnia wizyta: |
21-02-2026 o 11:34 |
| Zainteresowania: |
Piłka nożna i ogólnie sport |
| Pamiętny mecz Man Utd: |
United 8-2 AFC + przewrotka Roo |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 5988 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika wrobel1992 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 3790 |
| Liczba komentarzy, które wrobel1992 dodał(a) dziennie | 0.63 |
| Liczba ostrzeżeń | 3/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
21.02.2026 do newsa Everton - Manchester United. Zapowiedź 27. kolejki Premier League
Pokaż
Podobno zamienił obronę....na ochronę w szpitalu:D
A tak serio mam nadzieję, że ktoś go dobrze zdiagnozował i postanowił go naprawić raz na zawsze...a nie szybkie powroty i kontuzje.
Jeśli w przyszłym sezonie bedzie dostępny w mniej niz 75% meczów pożegnać odzyskując część siana.
19.02.2026 do newsa Manchester United żałuje transferowego porozumienia z Barceloną
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.02.2026 02:17A ja bym nie dał spokoju. Atmosfera wokół drużyny coraz lepsza. Opcji w ataku nigdy za wiele, miałby Marcus teraz z kim pograć. Przy rozsądnym kontrakcie i chęci powrotu tylko zyskujemy.
To jest wychowanek na którego spadła dużą część syfu za wyniki źle zarządzanego klubu!
Marzy mi się podniesienie pucharu PL przez Rasha i Bruno!
12.02.2026 do newsa West Ham - Manchester United 1:1. Czerwone Diabły uratowały remis rzutem na taśmę
Pokaż
Panowie odpuście sobie politologiczne wstawki, bo zwyczajnie nie wiecie co piszecie.
Sam mam ograniczoną wiedzę na ten temat. Wystarcza jednak na tyle, żeby widzieć jakie durnoty piszecie:) Zgłębcie prawidłowości w "prawicy i lewicy" i wtedy piszcie...dzisiejsza nomenklatura nijak się ma do prawdziwych założeń obu ruchów.
11.02.2026 do newsa West Ham - Manchester United 1:1. Czerwone Diabły uratowały remis rzutem na taśmę
Pokaż
Może nie do końca?? Zabrakło wykonawców jego pomysłu na grę...
Ciężko mieć pretensje, że łatał czym miał skoro podkreślał swoje przywiązanie do taktyki.
W tym sezonie zabrakło skuteczności, ale sama gra szła do przodu.
Chyba przyznasz, że gdyby dostał solidnego SP i mógłby przesunąć Bruno wyżej i wrócili by jak teraz gracze z PNA i kontuzji to mogliśmy spodziewać się lepszych wyników, czy nie??
Mi nawet nie chodzi o jakąś obronę Rubena, bo było na co narzekać. Jednak było widać postęp. Wiem zabrakło punktów, ale najczęściej po takim czasie następował regres gry u trenerów, a tutaj tak nie było.
Obawiam się, że 4 fajnymi meczami załatwiliśmy sobie kolejne miesiące niepewności i "zaczynania od nowa".
Mam nadzieję się mylić, ale bądźmy jakkolwiek obiektywni:)
10.02.2026 do newsa West Ham - Manchester United 1:1. Czerwone Diabły uratowały remis rzutem na taśmę
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2026 23:43Tak Janks...Bo nie można widzieć niczego poza skrajnościami:D
Ruben nie poprawił motoryki, kreowania, czy kontroli w meczu:D Nie pozbył się zgniłych jaj!
Wszystko szło źle, a 3 treningi Carricka wszystko naprawiły:D
Mamy w taki razie mieszankę sir Alexa, Guardioli i Cruijffa:D
Ależ cóż skrajności dobrze się sprzedają....
Aa i żebyś zaraz się nie spłakał...widzę, że Amorim źle korzystał z Kobbiego; szkoda, że czasami nie pokombinował z tym swoim ustawieniem.
Więc proponuję zamknąć buzię jak nie widzisz nic poza swoim wyobrażeniem o tym co się dzieje:)
Aaa BTW. Bo doczytałem Twoją drugą wypowiedź...jak za poprzedniego trenera remisowalismy mecze przy dużej przewadze to było źle, a dziś grajac g to dobrze:D No obiektywizm kosmiczny, żeby nie napisać komiczny:D