FC Barcelona dogadała strukturę płatności za Rashforda
» 28 lutego 2026, 08:26 - Autor: matheo - źródło: Mundo Deportivo
FC Barcelona po zakończeniu sezonu 2025/2026 wykupi Marcusa Rashforda z Manchesteru United za kwotę 30 milionów euro. Czerwone Diabły płatność za swojego wychowanka dostaną w trzech ratach.
» Marcus Rashford w letnim oknie transferowym prawdopodobnie na dobre pożegna się z Manchesterem United | Fot. Press Focus
Dziennik Mundo Deportivo informuje, że Manchester United otrzyma za Rashforda trzy przelewy od Barcelony. Katalończycy będą płacić za Anglika 10 milionów euro rocznie.
FC Barcelona uzgodniła już warunki kontraktu indywidualnego z Rashfordem, kiedy ten podpisywał umowę wypożyczenia latem ubiegłego roku, więc teraz nie będzie musiała ponownie siadać do negocjacji. Kwestią do dogadania jest długość umowy, która ma obowiązywać przez trzy lub cztery lata. Długość kontraktu będzie dostosowana ze względu na zasady Finansowego Fair Play.
Według Mundo Deportivo wszystko wskazuje na to, że Barcelona zrealizuje zapisy w umowie z Manchesterem United, a Marcus Rashford będzie cieszył kibiców na Camp Nou swoimi występami w sezonie 2026/2027.
Rashford do tej pory rozegrał 34 spotkania w barwach FC Barcelony, zdobył 10 bramek i zanotował 13 asyst.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.