„To naprawdę fajny gość”. Amad zachwycony współpracą z Carrickiem

» 18 lutego 2026, 08:56 - Autor: matheo - źródło: Inside Carrington
Michael Carrick w świetnym stylu rozpoczął swoją przygodę na ławce trenerskiej Manchesteru United. Zadowolony ze współpracy z angielskim szkoleniowcem jest Amad Diallo.
„To naprawdę fajny gość”. Amad zachwycony współpracą z Carrickiem
» Amad Diallo chwali sobie współpracę z Michaelem Carrickiem | Fot. MUTV
Iworyjski skrzydłowy wypowiedział się na temat pracy z Carrickiem w klubowym podkaście Inside Carrington. – Posiadanie Michaela Carricka w roli trenera jest bardzo ważne, bo zna klub – stwierdził Amad.

– Jest główną osobą, która może powiedzieć nam, dla jakiego klubu gramy. Przed meczami mówi nam: „Chłopaki, gracie dla siebie, ale również dla kibiców”. Podkreśla, że fani są dla nas bardzo ważni. Gramy też dla kibiców. Chcemy wygrywać i dawać im coś w zamian.

– Praca z Carrickiem jest bardzo przyjemna, cieszą nas treningi. To fajny gość. Rozmawia z każdym, a ja mam to szczęście, że go znam od dawna. Był tutaj, kiedy przyszedłem w weku 18 lat.

– Grałem przeciwko niemu, kiedy prowadził Middlesbrough w Championship. Znam go od dawna i to naprawdę fajny gość – dodał Amad.

Manchester United najbliższe spotkanie rozegra w poniedziałek 23 lutego. Czerwone Diabły zmierzą się na wyjeździe z Evertonem.


TAGI


« Poprzedni news
„Ma to sens”. Rooney sugeruje angaż Carricka na stałe w Manchesterze United
Następny news »
Harry Maguire dostał propozycję lukratywnego kontraktu

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.