Dwa kluby mogą pokrzyżować plany Manchesteru United dotyczące Baleby

» 10 lutego 2026, 09:27 - Autor: matheo - źródło: TEAMtalk
Manchester United w letnim oknie transferowym zamierza wzmocnić linię pomocy, a jednym z najczęściej przymierzanych zawodników do ekipy Czerwonych Diabłów jest Carlos Baleba. Klub z Old Trafford musi jednak przygotować się na zażartą rywalizację o piłkarza Brighton & Hove Albion.
Dwa kluby mogą pokrzyżować plany Manchesteru United dotyczące Baleby
» Carlos Baleba w letnim oknie transferowym prawdopodobnie opuści Brighton & Hove Albion | Fot. Press Focus
Manchester United próbował pozyskać Balebę w ubiegłym roku, ale wówczas Brighton & Hove Albion postawiło zaporowe warunki. Mewy wyceniły Kameruńczyka na ponad 100 milionów funtów. W tym sezonie kwota odstępnego może być niższa, bo 22-latek zanotował spadek formy.

Gorsza dyspozycja Baleby nie zniechęciła jednak Manchesteru United i innych klubów. Najnowsze doniesienia sugerują, że rywalizacja o gracza Brighton po zakończeniu sezonu 2025/2026 będzie bardzo intensywna.

Portal TEAMtalk twierdzi, że Balebę w swoich szeregach chce Chelsea oraz Paris Saint-Germain. Kluby te mogą pokrzyżować plany Manchesteru United dotyczące kameruńskiego pomocnika.

Baleba w letnim oknie transferowym chce dokonać kolejnego kroku w karierze i przenieść się do klubu, który zagwarantuje mu możliwość rywalizacji o wyższe cele. Kameruńczyk chciałby występować w zespole grającym w Lidze Mistrzów i mieć szanse na trofea.

TEAMtalk powołuje się na swoje źródła i twierdzi, że Brighton & Hove Albion wycenia Balebę w przedziale 80-100 milionów funtów. Duże zainteresowanie zawodnikiem może jednak znacząco wpłynąć na ostateczną kwotę, którą trzeba będzie zapłacić za Kameruńczyka.


TAGI


« Poprzedni news
West Ham United - Manchester United. Zapowiedź 26. kolejki Premier League
Następny news »
Potencjalny następca Rashforda w Manchesterze United wytypowany

Najchętniej komentowane




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (6)


Ghostpl: Teraz średnio gra taka prawda
» 10 lutego 2026, 20:19 #6
dReddowski97: Oby pokrzyżowali.
» 10 lutego 2026, 14:42 #5
sturmik: Baleba to jednak była ładna jednoroczna mina za 100 mln. Niech sobie gra w Brighton, jak mu tam dobrze.

Cieszę się, że nie pozbawiliśmy się za grosze Mainoo i nie zapożyczyliśmy się na kilka lat, żeby kupić tego „one-season wondera”.
Baleba pogra jeszcze sezon lub 2, okrzepnie w PL i wtedy pewnie za 60 mln można go będzie kupić.
» 10 lutego 2026, 13:24 #4
waletpl: 100 baniek za gościa który niczym się nie wyróżnia w zespole z dolnej połówki tabeli i przeważnie z boiska zdejmowany jest jako pierwszy. Plan siła. Dobrze, że to tylko bajania mediów.
» 10 lutego 2026, 11:30 #3
diabelek1: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2026 09:54

totalnie nie wyróżnia się na tle Brighton w tym sezonie, narazie strasznie przeciętny
» 10 lutego 2026, 09:53 #2
Wazza: Niech go Chelsea bierze, wąską mają kadrę, a do tego 100M dla nich to żadne pieniądze, bo zdają się mieć immunitet w odniesieniu do FFP. Byle Baleba pozostał daleko od United.
» 10 lutego 2026, 09:37 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.