Manchester United ma czas do 10 stycznia, aby pozyskać Antoine’a Semenyo

» 20 grudnia 2025, 08:48 - Autor: matheo - źródło: The i Paper
Antoine Semenyo w zimowym oknie transferowym prawdopodobnie opuści Bournemouth. Manchester United musi działać szybko, jeśli chce pozyskać skrzydłowego Wisienek.
Manchester United ma czas do 10 stycznia, aby pozyskać Antoine’a Semenyo
» Antoine Semenyo może trafić do Manchesteru United w zimowym oknie transferowym | Fot. Press Focus
Czy Twoim zdaniem Manchester United pozyska Antoine’a Semenyo w zimowym okienku?
Manchester United jest jednym z czterech klubów poważnie zainteresowanych Semenyo. Piłkarza w swoich szeregach chce też Manchester City, Liverpool oraz Tottenham Hotspur. Kluby kontaktowały się już z Bournemouth w sprawie transferu 25-latka.

Semenyo w zimowym oknie transferowym będzie mógł opuścić Bournemouth za 65 milionów funtów. Klauzula odstępnego w kontrakcie reprezentanta Ghany jest jednak ważna tylko do 10 stycznia. Wisienki muszą mieć bowiem czas na znalezienie następcy Semenyo.

Portal The i Paper informuje, że na kwotę 65 milionów funtów składa się gwarantowana płatność w wysokości 60 milionów funtów oraz 5 milionów funtów w formie dodatków. Kluby zainteresowane Semenyo muszą negocjować z Bournemouth terminy i sposób płatności, bo te nie są zapisane w kontrakcie.

Kierownictwo Bournemouth może domagać się wysokiej opłaty początkowej, aby dysponować funduszami na pozyskanie następcy Antoine’a Semenyo. Walkę o podpis reprezentanta Ghany wygra wówczas ten klub, który zaoferuje najlepsze warunki.

Angielskie media twierdzą, że faworytem do pozyskania Semenyo jest Manchester United. Czerwone Diabły zabiegały o pozyskanie piłkarza już ostatniego lata, ale ostatecznie sprowadziły Bryana Mbeumo. Semenyo na Old Trafford miałby grać jako wahadłowy i pełnić podobną rolę do Amada Diallo.


TAGI


« Poprzedni news
Amorim: Nie będziemy musieli czekać 10 lat na tytuł mistrza Anglii
Następny news »
„Będziemy musieli grać nieco inaczej”. Amorim rzucił wyzwanie piłkarzom United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (4)


macias: za darmo to uczciwa cena ;D
» 22 grudnia 2025, 08:13 #4
DvD: jeden z moich ulu zawodników z premier leauge z poza mu. imo bardzo by nam sie przydal
» 20 grudnia 2025, 09:30 #3
Beckham7: Mnie także przekonuje lecz jako priorytet musimy ogarnąć pomocnika + wahadłowych którzy się odnajdą w fazie defensywnej i ofensywnej, potrzeba kilku piłkarzy na ławkę, do rotacji inaczej kiedy ktoś się wysypie przez kontuzje to później z ławki nie ma kogo podnosić.
» 20 grudnia 2025, 12:46 #2
GS8GS: Myśle ze zimą można jeszcze realnie sprowadzić Rubena Nevesa. A latem powalczyć o nominalnego DP w osobie Andersona bądź Baleby.
Wtedy letnie ewolucja byłaby już bardziej łągodna zespołu
» 20 grudnia 2025, 13:52 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.