Manchester United w poniedziałek zmierzy się z Evertonem i spróbuje podtrzymać dobrą serię w Premier League. Czerwone Diabły są niepokonane od pięciu ligowych spotkań. Ruben Amorim przyznaje, że samo przedłużenie serii to za mało.
» Ruben Amorim liczy na zwycięstwo w poniedziałkowym meczu Manchesteru United z Evertonem | Fot. MUTV
Amorim przed spotkaniem z Evertonem został zapytany o to, czy Manchester United stać na serię nawet 10 meczów bez porażki w Premier League. Portugalczyk odpowiedział: – Najpierw musimy myśleć o byciu niepokonanym w sześciu meczach.
– Ale samo bycie niepokonanym to za mało. Wracałem z ostatnich dwóch meczów z Forest i Spurs, zwłaszcza z ostatniego spotkania, bardzo sfrustrowany. Dla nas to za mało. W tym klubie nie ma to znaczenia w tym momencie. Bycie niepokonanym to za mało. Bycie niepokonanym to nie jest wszystko. Nie wygraliśmy ostatnich dwóch meczów i tak na to patrzę.
– Nie myślę o tym, że nie przegraliśmy od pięciu meczów. W mojej głowie jest to, że nie wygraliśmy dwóch ostatnich meczów i teraz przystępujemy do kolejnego spotkania. Takie mam odczucia – stwierdził Amorim.
Początek meczu Manchester United vs Everton w poniedziałek 24 listopada o godzinie 21:00.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
Wiedziałeś? Równo 62 lat temu George Best, Denis Law oraz Bobby Charlton zagrali razem po raz pierwszy. Wszyscy trzej zdobyli po bramce. Czerwone Diabły pokonały West Bromwich Albion 4:1.