Ferdinand wskazał 3 piłkarzy, którzy pozwolili Manchesterowi United odwrócić niekorzystną kartę

» 11 listopada 2025, 09:23 - Autor: matheo - źródło: Rio Ferdinand Presents
Manchester United jest niepokonany w Premier League od pięciu spotkań. Piłkarze Rubena Amorima zanotowali 3 zwycięstwa i 2 remisy. Kto zdaniem Rio Ferdinanda najbardziej przyczynił się do dobrych wyników Czerwonych Diabłów?
Ferdinand wskazał 3 piłkarzy, którzy pozwolili Manchesterowi United odwrócić niekorzystną kartę
» Rio Ferdinand jest zadowolony z ostatnich dobrych wyników Manchesteru United | Fot. Rio Ferdinand Presents
Manchester United ma za sobą udane tygodnie. Dobre wyniki pozwoliły drużynie Amorima przesunąć się na 7. miejsce w tabeli. Remis z Tottenhamem Hotspur (2:2) wywalczony w ostatniej minucie sprawił, że drużyna w spokoju będzie mogła przepracować listopadową przerwę na kadrę.

Rio Ferdinand w swoim podkaście Rio Ferdinand Presents wskazał trzech zawodników, którzy odpowiadają za lepszą formę Manchesteru United.

– Nie sądzę, aby to była tylko jedna osoba. Nie może to być jedna osoba. Matthijs de Ligt jest naszym najlepszym obrońcą w tym sezonie, daje nam nawet bramki, tak jak w meczu ze Spurs – stwierdził Ferdinand.

– Jeśli chodzi o pressing, to jest bardzo agresywny i chętnie zapuszcza się w nieswoje obszary na boisku, aby bronić w odpowiednim momencie. Wspaniale czyści własne pole karne.

– Bryan Mbeumo jest niesamowity. Wszedł do zespołu i jest ważnym zawodnikiem. Jest graczem, który może nam dać dodatkowe 2-3 sekundy przy piłce, strzelić ważnego gola, wykreować okazję.

– Widziałem komentarz Thomasa Franka na jego temat, że jest kompletnym skrzydłowym. Myślę, że do końca sezonu będzie jednym z najbardziej kompletnych skrzydłowych w lidze. Potrafi robić wszystko. Musi to tylko robić konsekwentnie w czerwonej koszulce.

– Do tego jest jeszcze bramkarz. Nie można mówić o jakimkolwiek najlepszym piłkarzu bez bramkarza. To nie jest przypadek, że wzrost formy zespołu jest związany z tym, że mamy bramkarza, któremu wszyscy gracze wydają się ufać – dodał Ferdinand.

Manchester United wróci do rywalizacji o ligowe punkty w poniedziałek 24 listopada. Czerwone Diabły zmierzą się na Old Trafford z Evertonem.


TAGI


« Poprzedni news
Czerwone Diabły w reprezentacjach: Kto pojechał na zgrupowania w listopadzie?
Następny news »
Manchester United trzyma w niewiedzy selekcjonera Słoweńców

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (3)


RioFerdinand: Teraz się stara bo chce jechać na MŚ, w przyszłym roku nie będzie miał już takiej motywacji i siądzie na laurach. Przedłużenie kontraktu tylko po to aby latem sprzedać.
» 11 listopada 2025, 13:20 #3
Pady: Dokładnie ta 3 to nasza podstawa w tym sezonie liczymy na wiecej od Bruno,Cunha,Mount.
Casemiro,Yoro,Dorgu pokazuja sie coraz lepiej bardzo solidni dodatkowo liczymy żeby Maguier,Shaw i Dalot nie robili głupich błędów i wreszcie napastnik żeby zaczął strzelać bramki.
» 11 listopada 2025, 11:59 #2
Kamham7: Dokładnie o tej trójce pomyślałem czytając tytuł i w pełni się zgadzam ze słowami Rio.
» 11 listopada 2025, 10:23 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.