Szkoleniowiec Sunderlandu nie liczy na łatwą przeprawę na Old Trafford
» 3 października 2025, 08:31 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United w sobotę zmierzy się z Sunderlandem w 7. kolejce Premier League. Regis Le Bris, szkoleniowiec Czarnych Kotów, spodziewa się trudnego starcia na Old Trafford.
» Regis Le Bris spodziewa się trudnej przeprawy z Manchesterem United w ten weekend | Fot. Press Focus
Manchester United w meczu z Sunderlandem będzie chciał zrehabilitować się za porażkę z Brentfordem (1:3). Spotkanie z beniaminkiem będzie ostatnim meczem przed październikową przerwą na kadrę.
Le Bris pytany na konferencji prasowej, czy to idealny moment na grę z Manchesterem United, odpowiedział: – Mogą mocno zareagować po ostatnim meczu lub nadal nie być w najlepszej formie.
– Nie wiemy. Możemy jedynie skupić się na tym, jak sami gramy. Nadal uważam, że musimy mocno poprawić poziom naszych występów, aby być konkurencyjni na Old Trafford – dodał francuski szkoleniowiec cytowany przez dziennik Manchester Evening News.
Sunderland udanie rozpoczął sezon 2025/2026 w Premier League. Czarne Koty po sześciu kolejkach zajmują w tabeli piąte miejsce z dorobkiem 11 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka).
Początek meczu Manchester United vs Sunderland w sobotę 4 października o 16:00.
skowron32: Spoko wygracie niedużo jakieś 0-2 ale na miękko wygracie z tymi kapiszonami z United to ciężko nie wygrać teraz. Dla Was remis będzie jak porażka także na spokojnie Kebab i spółka już o go zadbają byście byli zadowoleni z pobytu na OT
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.