Manchester United może skreślić Vlahovicia z listy transferowych celów
» 30 czerwca 2025, 11:34 - Autor: matheo - źródło: Corriere dello Sport
Dusan Vlahović jest jednym z wielu napastników, którzy w ostatnich tygodniach byli przymierzani do Manchesteru United. Napastnik Juventusu nie jest jednak zainteresowany zmianą barw klubowych w letnim okienku.
» Dusan Vlahović nie zamierza odchodzić z Juventusu w letnim okienku | Fot. Press Focus
Vlahović jest związany kontraktem z Juventusem do czerwca 2026 roku. Początkowo Stara Dama chciała zatrzymać serbskiego napastnika na dłużej, ale wiązałoby to się ze znaczącą obniżką wynagrodzenia. 25-latek zarabia obecnie 12 milionów euro rocznie.
Dziennik Corriere dello Sport twierdzi, że Vlahović po długim namyśle doszedł do wniosku, że nie zgodzi się na obniżenie swojej pensji do poziomu 7-8 milionów euro. Serb zaczął kierować się własnym interesem i uznał, że chce wypełnić swój kontrakt z Juve do końca.
Vlahović nie zamierza więc zmieniać barw klubowych w letnim okienku, a po sezonie 2025/2026 będzie mógł opuścić Juventus na zasadzie wolnego transferu.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.