Antony na transferowej liście życzeń Juventusu

» 4 czerwca 2025, 16:09 - Autor: matheo - źródło: UOL Esporte
Antony z końcem czerwca oficjalnie zakończy swoje wypożyczenie do Realu Betis. Szanse na pozostanie Brazylijczyka w Sewilli są niewielkie. Kolejnym przystankiem w karierze 25-latka może być Juventus.
Antony na transferowej liście życzeń Juventusu
» Antony znalazł się na transferowej liście życzeń Juventusu | Fot. Press Focus
Antony pokazał się z bardzo dobrej strony na wypożyczeniu w Realu Betis. Hiszpański klub chciałby zatrzymać piłkarza na kolejny sezon, ale nie może pozwolić sobie na transfer definitywny. Kolejne wypożyczenie nie jest natomiast rozwiązaniem preferowanym przez Manchester United.

Czerwone Diabły za swojego piłkarza zamierzają domagać się około 30 milionów funtów. Większym problemem może być tygodniówka zawodnika, bo Antony zarabia w Manchesterze United 200 tysięcy funtów.

Brazylijski portal UOL Esporte informuje, że Antony trafił na transferową listę życzeń Juventusu na początku 2025 roku. Szefostwo Starej Damy ma teraz rozważać złożenie formalnej oferty zawodnikowi oraz Manchesterowi United.

Antony w trakcie wypożyczenia do Realu Betis rozegrał 26 meczów i był zaangażowany w 15 bramek (9 goli, 6 asyst). Kontrakt piłkarza z Czerwonymi Diabłami obowiązuje do czerwca 2027 roku.


TAGI


« Poprzedni news
Christian Eriksen wykluczył pozostanie w Premier League
Następny news »
Manchester United wykazuje największe zainteresowanie Emiliano Martinezem

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (11)


Remix81: Kolejny przykład palenia pieniędzy. Nie dość że przepłacili Ajaxowi za niego, to jeszcze 200k tygodniówkę mu dali. Jakby miał 80k, to by Betis go odkupił.
» 5 czerwca 2025, 17:18 #11
Ghostpl: Nie chcę go widzieć u nas już maskra
» 4 czerwca 2025, 22:34 #10
SyD: Nara.
» 4 czerwca 2025, 21:27 #9
Skalniak1989: Antonego jestem pewny że sprzedamy gorzej z resztą
» 4 czerwca 2025, 20:06 #8
boro: Wszystko wstrzymuje zarobek zawodnika. A zaraz kolejny Nigeryjczyk dostanie 250
» 4 czerwca 2025, 17:59 #7
skylark11: Jaki Nigeryjczyk? Mbeumo jest z Kamerunu
» 4 czerwca 2025, 19:09 #6
DevoMartinez: Mało prawdopodobne by tyle został. Cunha podobno dostał 150 tyś. Mam nadzieje, ze te kontaktry są właśnie takie. Niższe podstawy więcej w bonusach
» 4 czerwca 2025, 19:21 #5
ajal: Deale z Włochami - kupno na 2500 rat po 3.50€ i płacenie 1/4 tygodniówki.
» 4 czerwca 2025, 16:13 #4
wrobel1992: Z tego powodu trochę się dziwię, że nie robimy transakcji z wymianą graczy. Nie mówię tutaj konkretnie o Juve, ale chociażby o Napoli. Jeśli faktycznie chcą Garnacho, a Amorim jest gotowy go oddać to jest ogromna szansa wyciągnąć topowego napastnika, którego potrzebujemy jak tlenu.
Mamy do oddania Antonego i Rasha…można pokombinować.
» 4 czerwca 2025, 16:37 #3
Martelink: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.06.2025 18:19

Kolega wyżej pomylił kraje, bo Mbeumo reprezentuje Kamerun, i zarządzał 250k£ tygodniowo.
Wróbel, myślisz ile krzyknie ten topowy napastnik z Napoli? Były plotki o ponad 350k... prosta droga do formuły jak rozsadzić szatnię.

Mbeumo jest wart około 200k tygodniowo podobnie jak Cunha i pewnie tyle wynegocjuje.

Na liście płać mamy jeszcze takie ananasy jak Casemiro 350k, Rashford 300k, Sancho 250k, Antony 200k, to ich musimy pozbyć się by dostać tlenu a nie pchać się w kolejny komin płacowy z Osimhenem na czele.

Bo później taki kajtek jak Mainoo, który ma jeszcze 3!! lata kontraktu, krzyczy że chce 200k po tym jak kilka razy prosto kopną piłkę.
» 4 czerwca 2025, 18:18 #2
wrobel1992: To czy Mbeumo i Cunha są warci takiej tygodniówki to Twoja ocena…także ja mogę uważać, że Osimhen jest wart i 300k/week. Niewiele na rynku jest tak dobrych 9 i to daje mu sporą przewagę negocjacyjną. Przywoływanie podstarzałego Case albo Sancho który okazał się mentalnym dnem to żaden argument. Inny piłkarz, inna pozycja, inna perspektywa:)
Jednak ja myślę jeszcze inaczej. Wydaje mi się, że we wszystkich największych klubach zaczynają „walkę” z chorymi tygodniówkami. Ten chory wyścig będzie prowadził na skraj przepaści większość klubów.
Także Osimhen może sobie chcieć te 350k…ale stać na to pewnie 5-6 klubów na świecie. I tutaj liczę trochę na zmianę i takie cwaniactwo w naszym klubie. Niech powiedzą - masz 200k/tydz, ale strzel 20 goli w lidze i damy Ci 5 baniek. Zanotuj dodatkowo 10 asyst i damy Ci 3. Mam na myśli takie „progresywne” kontrakty…grasz dobrze zarabiasz lepiej. To może pomóc nam w walce z tym, że część graczy po transferze do United spoczywa na laurach:)
Tak sobie to wymyśliłem :D
» 4 czerwca 2025, 20:38 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.