Cristiano Ronaldo Junior obserwowany przez Manchester United

» 14 maja 2025, 13:14 - Autor: matheo - źródło: The Sun
Skaut Manchesteru United był obecny na meczu reprezentacji Portugalii U-15, w której debiut zanotował Cristiano Ronaldo Junior.
Cristiano Ronaldo Junior obserwowany przez Manchester United
» Cristiano Ronaldo w wywiadach wielokrotnie podkreślał, że przed odejściem na emeryturę chciałby zagrać z synem w jednym zespole | Fot. Press Focus
Najstarszy syn Cristiano Ronaldo stawia coraz poważniejsze kroki w futbolu. 14-latek w tym tygodniu zadebiutował w reprezentacji Portugalii do lat 15. Ronaldo Junior pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu z Japonią.

Dziennik The Sun informuje, że spotkanie przyciągnęło kilku skautów z Premier League. Występ młodego Ronaldo mieli obserwować przedstawiciele Manchesteru United oraz Tottenhamu Hotspur. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiają też zespoły z Bundesligi.

Cristiano Ronaldo Junior reprezentuje obecnie barwy młodzieżowych drużyn Al-Nassr. Z pierwszym zespołem umową związany jest natomiast Cristiano Ronaldo.

Syn Ronaldo kilka lat temu trenował w młodzieżowych zespołach Manchesteru United, kiedy Portugalczyk wrócił do Anglii, aby ponownie bronić barw Czerwonych Diabłów. Po transferze swojego ojca do Al-Nassr opuścił jednak klubową akademię.


TAGI


« Poprzedni news
Chelsea vs Manchester United. Zapowiedź 37. kolejki Premier League
Następny news »
Piłkarze Manchesteru United szlifują formę przed meczami z Chelsea i Tottenhamem

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (10)


Ryan64: Synowie CR7 i WR razem w MU,chciałbym to przeżyć.
» 15 maja 2025, 22:16 #10
bobolink324: To bylaby piękna historia gdybyśmy mieli CR7 2.0, ktory dorównałby poziomem tacie i pisał wlasną osobną wielką historię w Manchesterze. Moim zdaniem diabelski CR7 gral efektowniej i bardziej widowiskowo niz CR7 królewski. W United regularnie walił spektakularne bramy z wolnych i z dakekich dystansów. W Realuzamienil się w nudnego wyrachowanego egzekutora, zaracil gdzies polot, finezję, lekkość techniczną. Niestety w praktyce rzadko sie zdarza, ze syn dorównuje slynnemu ojcu, odwrotnie natomiast zdarza się często, czego byśmy nie chcieli. Jeszcze inne przypadki to bracia. I tu mała uwaga, błagam, zakontraktujmy Jobe'a Bellinghama zanim ubiegna nas inne kluby.
» 14 maja 2025, 17:36 #9
sweetboy777: wow, wow, wow! w realu też był bardzo efektowny, może ostatnie sezony w realu były troche mniej efektowne. Zresztą najważniejsze to efektywność>efektowność
» 14 maja 2025, 22:48 #8
Ghostpl: Ciekawe co z tego jego syna będzie bo z tego co wiem to Messi też będzie i ciekawe czy będą tak samo nieźle grali tak tatusie
» 14 maja 2025, 15:10 #7
smutny87: Z tego co wiesz to gdzie ten Messi będzie?
» 15 maja 2025, 11:32 #6
PoloMarek: młody Ronaldo nie zrobi kariery, bo zeżre go presja ze strony mediów i ciągłe porównania do ojca. niech się zajmie grą w tenisa lub golfa, bo ojca nie dogoni
» 14 maja 2025, 14:49 #5
sweetboy777: A teraz zapodaj mi szóstkę w lotto.
» 15 maja 2025, 13:32 #4
sturmik: Moglismy miec Chrisa 2 za darmo w klubie ,ale nie...
» 14 maja 2025, 13:55 #3
GreenGOD: napisales to tak jakby klub zmusil do odejscia Chrisa Seniora a to Chris Senior robil wszystko zeby odejsc po tym jak wyciagnelismy do niego reke bo nikt inny w europie go juz nie chcial
» 14 maja 2025, 14:47 #2
sweetboy777: GreenGOD
To nie prawda.
» 14 maja 2025, 22:44 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.