Zobacz najładniejsze interwencje bramkarzy w 8. kolejce Premier League [WIDEO]

» 21 października 2024, 08:29 - Autor: matheo - źródło: Viaplay, OnNetwork
Manchester United pokonał Brentford w 8. kolejce Premier League. Czerwone Diabły wygrały 2:1, choć zwycięstwo mogłoby być wyższe, gdyby nie dobra postawa Marka Flekkena w bramce The Bees.
» Mark Flekken w meczu z Manchesterem United zanotował kilka udanych interwencji | Fot. Viaplay
Dwie obrony holenderskiego golkipera znalazły się w kompilacji Viaplay z najładniejszymi interwencjami z ostatniej kolejki. W 21. minucie Flekken wybijał piłkę niemal z linii bramkowej. W drugiej połowie popisał się dobrą paradą po strzale Alejandro Garnacho zza pola karnego.

Wśród najładniejszych interwencji z ostatniej kolejki znajdziemy też obroniony rzut karny z meczu Fulham z Aston Villą. Jedenastkę wykonywaną przez Andreasa Pereirę obronił Emiliano Martinez.

Zobaczcie materiał wideo i dajcie znać, która bramkarska parada podobała się Wam najbardziej. Poniżej znajdziecie też najładniejsze gole i asysty 8. kolejki Premier League.