Rashford ocenił remis z FC Porto. „Słodko-gorzki”

» 4 października 2024, 11:39 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Marcus Rashford miał mieszane uczucia po spotkaniu 2. kolejki Ligi Europy z FC Porto. Manchester United zremisował na Estadio do Dragao 3:3.
» Marcus Rashford w meczu z FC Porto wpisał się na listę strzelców i zanotował asystę | Fot. Press Focus
Czerwone Diabły mogą odczuwać duży niedosyt po spotkaniu z FC Porto, bo choć prowadziły 2:0, to dały rywalom strzelić trzy gole. Bramka Harry’ego Maguire’a w doliczonym czasie gry pozwoliła wywieźć z Portugalii jeden punkt.

Rashford w starciu z FC Porto pokazał się z bardzo dobrej strony. Anglik wpisał się na listę strzelców w 7. minucie, a następnie zanotował asystę przy bramce Rasmusa Hojlunda. W przerwie 26-latek został zmieniony przez Alejandro Garnacho, co Erik ten Hag tłumaczył później koniecznością rotacji.

– Słodko-gorzki. Cieszę się, że dowiedziałem się, że wskoczyłem do TOP 5 najlepszych strzelców Manchesteru United w europejskich pucharach. Jestem natomiast rozczarowany, że nie udało nam się wygrać – napisał Rashford w mediach społecznościowych.

Manchester United w tym tygodniu czeka jeszcze jedno spotkanie. Czerwone Diabły w niedzielę zmierzą się na Villa Park z Aston Villą w 7. kolejce Premier League.