Oceny pomeczowe: Manchester United - Barnsley 7:0

» 17 września 2024, 23:41 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl, MEN
Manchester United w dobrym stylu rozprawił się z Barnsley w III rundzie Pucharu Ligi. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl oraz redakcja Manchester Evening News? Oto oceny za wtorkowe spotkanie.
» Casemiro w meczu z Barnsley pełnił rolę kapitana Manchesteru United | Fot. Press Focus
Altay Bayindir
Długo musiał czekać na swój drugi występ w barwach Manchesteru United. Przez cały mecz miał niewiele pracy.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.1

Diogo Dalot
Prezentował się lepiej w poczynaniach ofensywnych niż w ostatnich meczach, choć trzeba pamiętać, że przeciwnikiem był trzecioligowiec.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.19

Harry Maguire
Solidny występ Anglika, ale w meczu z Crystal Palace prawdopodobnie wróci na ławkę rezerwowych.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.39

Jonny Evans
Momentami musiał schodzić na lewą stronę defensywy, kiedy Toby Collyer przesuwał się do linii pomocy.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.29

Toby Collyer
Nie zanotował dobrego początku spotkania na lewej stronie obrony. Z biegiem czasu przesunął się do przodu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.74

Casemiro
Nie zaczął spotkania najlepiej. Później chętnie podłączał się do ofensywnych akcji Manchesteru United. Wyprowadził zespół na mecz jako kapitan.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.52

Manuel Ugarte
Nie odstawiał nogi, raz zaimponował efektownym rajdem. Odzyskał piłkę przy akcji bramkowej Alejandro Garnacho.

Antony
Najpierw wywalczył, a następnie pewnie wykonał jedenastkę.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.13

Christian Eriksen
Ustawiony wysoko na boisku. Imponował przeglądem pola, zanotował asystę i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.81

Alejandro Garnacho
Dwie bramki i dwie asysty na koncie. Choć pokazał się z bardzo dobrej strony, to niewykluczone, że w spotkaniu z Crystal Palace znów będzie rezerwowym.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 9.16

Marcus Rashford
Widać było pewność siebie w jego poczynaniach. W 16. minucie otworzył wynik spotkania, a po przerwie znów wpisał się na listę strzelców.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 9.03