Ten Hag zdementował spekulacje na temat Casemiro

» 2 września 2024, 12:08 - Autor: matheo - źródło: talkSPORT
Casemiro rozegrał fatalne spotkanie przeciwko Liverpoolowi (0:3). Erik ten Hag po spotkaniu z The Reds zdementował jednak plotki na temat Brazylijczyka, które mówiły, że piłkarz już w przerwie opuścił Old Trafford i udał się do domu.
» Casemiro nie będzie miło wspominał meczu z Liverpoolem | Fot. Press Focus
Dwa błędy Casemiro w pierwszej połowie doprowadziły do dwóch bramek Liverpoolu. Brazylijczyk w przerwie został ściągnięty z boiska, a w jego miejsce pojawił się Toby Collyer.

W mediach społecznościowych pojawiły się doniesienia, że Casemiro prosto z szatni udał się do domu. Erik ten Hag zdementował te plotki i wyjawił na antenie talkSPORT, że piłkarz był obecny na stadionie do końcowego gwizdka.

– To nieprawda. Był w szatni. Właśnie go widziałem – stwierdził Erik ten Hag.

Ten Hag pytany wcześniej na antenie Sky Sports o zejście Casemiro po pierwszej połowie odpowiedział: – Tego potrzebował zespół. Kiedy przegrywasz 0:2 z Liverpoolem, to musisz podejmować większe ryzyko. Wiadomo było, że mecz będzie otwarty. Kiedy przegrywasz, to musisz ryzykować. Casemiro zna futbol, więc sobie z tym poradzi.

Manchester United po meczu z Liverpoolem czeka przerwa w rozgrywkach spowodowana spotkaniami reprezentacji. Czerwone Diabły do rywalizacji o ligowe punkty wrócą 14 września z Southampton.