Mason Greenwood z pierwszym golem dla Getafe

» 8 października 2023, 20:43 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Mason Greenwood zdobył swojego pierwszego gola w barwach Getafe. Angielski napastnik wpisał się na listę strzelców w meczu z Celtą Vigo (2:2).
» Mason Greenwood w niedzielę zdobył swojego pierwszego gola dla Getafe | Fot. Press Focus
Greenwood spotkanie z Celtą rozpoczął w wyjściowym składzie Getafe. Piłkę do siatki przeciwników posłał w 33. minucie, zamykając akcję na dalszym słupku po zagraniu piłki przez Borję Mayorala.

Bramka Greenwooda padła zaledwie trzy minuty po tym jak z boiska w barwach Getafe wyrzucony został Domingos Duarte. Getafe po golu Anglika prowadziło 2:1. Grająca w przewadze Celta tuż przed przerwą doprowadziła do remisu 2:2.

Greenwood na placu gry pozostał do 61. minuty. W miejsce Anglika wprowadzony został Mauro Arambarri. Getafe udało się utrzymać remisowy wynik do końcowego gwizdka arbitra.

Dla Greenwooda gol w niedzielnym spotkaniu był pierwszym trafieniem od stycznia 2022 roku. 22-latek będzie przebywał na wypożyczeniu w Getafe do końca sezonu 2023/2024.