Dla kibiców Realu Betis dobrą wiadomością jest uwzględnienie w kadrze na mecz Sergio Canalesa. Doświadczony pomocnik opuścił ostatnie dwa mecze w La Liga – z Elche (3:2) i Realem Madryt (0:0).
Pellegrini na Old Trafford nie będzie mógł skorzystać z Nabila Fekira. Francuz zerwał więzadła w kolanie i jest wykluczony z gry do końca sezonu 2022/2023.
Real Betis w Manchesterze ma wylądować w środę po południu. Na godzinę 19:15 zaplanowano konferencję prasową z udziałem Manuela Pellegriniego. Później ekipa z Sewilli odbędzie trening na murawie Old Trafford.
Początek meczu
Manchester United vs Real Betis w czwartek o 21:00. Rewanż odbędzie się 16 marca w Sewilli o godzinie 18:45.
KADRA REALU BETIS NA MECZ Z MANCHESTEREM UNITED:Bravo, Rui Silva, Dani Martín, Sabaly, Edgar, Victor Ruiz, Pezzella, Luiz Felipe, Abner, Miranda, Guido Rodríguez, William Carvalho, Guardado, Canales, Luiz Henrique, Joaquín, Aitor Ruibal, Rodri, Juanmi, Dani Perez, Borja Iglesias, Willian Jose, Ayoze