Fernandes zachwycony atmosferą w meczu z Barcą: Old Trafford buzowało od emocji

» 24 lutego 2023, 08:44 - Autor: matheo - źródło: BT Sport, manutd.com
Bruno Fernandes był zachwycony atmosferą na Old Trafford, którą stworzyli kibice Manchesteru United w meczu z Barceloną. Czerwone Diabły wygrały 2:1 i awansowały do 1/8 finału Ligi Europy.
» Bruno Fernandes w czwartek mógł świętować ważne zwycięstwo z Barceloną | Fot. Press Focus
Manchester United w czwartkowy wieczór musiał gonić wynik, bo w 18. minucie rzut karny wykorzystał Robert Lewandowski. Bramki Freda i Antony’ego z drugiej połowy dały piłkarzom Erika ten Haga cenne zwycięstwo.

– Kibice byli z nami w najtrudniejszych momentach. W tym sezonie spisujemy się dobrze, bo cały czas trzymali naszą stronę. Teraz to coś zupełnie innego. Czuć tę więź pomiędzy nimi a nami – stwierdził Fernandes w rozmowie z BT Sport.

– Mamy coś wyjątkowego, bo kibice widzą, że robimy wszystko, co możemy, aby wygrywać dla nich spotkania.

– Old Trafford buzowało od emocji i to dlatego osiągnęliśmy taki wynik. Mamy na swoim koncie wspaniałe comebacki, z tego słynie ten klub.

Fernandes wywiadu dla telewizji BT Sport udzielał razem z Fredem. Brazylijczyk po spotkaniu miał powody do zadowolenia, bo wpisał się na listę strzelców na początku drugiej połowy.

– Bardzo fajnie jest usłyszeć swoje imię z ust kibiców. To był fajny mecz. Trzeba to kontynuować. W niedzielę mamy finał, ale wcześniej trzeba wypocząć i skupić się na spotkaniu z Newcastle – przyznał Fred.

– W pierwszej połowie nie graliśmy swojej piłki, ale w drugiej było dużo lepiej. Zaczęliśmy bardzo dobrze, szybko strzeliliśmy. Mieliśmy dobrą pogadankę w przerwie z trenerem i zagraliśmy dobrą drugą połowę – dodał Brazylijczyk.

Manchester United rywala w 1/8 finału Ligi Europy pozna w piątek 24 lutego o godzinie 12:00.