Manchester United w niedzielę zmierzy się z Liverpoolem w szlagierze 34. kolejki Premier League. Czerwone Diabły do spotkania na Old Trafford przystąpią w mocnym składzie.
» Ole Gunnar Solskjaer będzie dysponował mocną kadrą na mecz z Liverpoolem
Po czwartkowym meczu z AS Romą (6:2) w drużynie Ole Gunnara Solskjaera nie pojawiły się nowe kontuzje.
– Nie wygląda na to, abyśmy mieli jakieś poważne urazy – mówi Ole Gunnar Solskjaer w rozmowie z klubowa telewizją MUTV.
– Oczywiście następnego dnia po meczu zawsze jesteś zmęczony. W drugi dzień czujesz, czy coś ci doskwiera. Pod koniec mojej kariery potrzebowałem zawsze kilku dni, aby dojść do siebie po takich spotkaniach jak z Romą!
Wszystko wskazuje na to, że jedynymi nieobecnymi w zespole Manchesteru United na mecz z Liverpoolem będą Anthony Martial i Phil Jones.
– W żadnym meczu nie można brać niczego za pewnik. Trzeba czekać do niedzielnego poranka i zobaczyć, jak będą czuć się piłkarze – przyznaje Ole.
– W czwartek mieliśmy intensywny wieczór i trzeba będzie zobaczyć, kto zregenerował siły i jest gotowy na mecz z Liverpoolem. Na pewno nie można odpuszczać rewanżu z Romą, bo to faza pucharowa, nawet jeśli prowadzisz czterema bramkami w półfinale.
– Nasz występ był doskonały, ale widzieliście, że AS Roma miała dwie okazje i strzeliła dwa gole. Nie możemy dopuścić w Rzymie do zbyt wielu sytuacji.
– Na rewanżowe spotkanie wybiorę mocny skład, a w niedzielę zdecydujemy w kwestii Liverpoolu, bo czeka nas trudny mecz – dodaje Solskjaer.
Początek spotkania Manchester United vs Liverpool FC w niedzielę o 17:30.
KOw11alMUN: Nooo to prawda, w tym sezonie kontuzję jakoś specjalnie nas nie nękały a warto dodać, że jest to jeden z intensywniejszych sezonów. Trenerzy od przygotowania fizycznego i fizjoterapeuci wykonali dobrą robotę.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
Wiedziałeś? Każdego sezonu w Teatrze Marzeń, podczas meczów, sprzedawanych jest około 325 000 litrów piwa, 265 000 litrów zimnych napojów i 250 000 litrów gorących napojów.