Czerwone Diabły w reprezentacjach: Bramki Jamesa i Van de Beeka

» 31 marca 2021, 08:53 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Daniel James i Donny van de Beek wrócą w dobrych humorach ze zgrupowań swoich reprezentacji. Piłkarze Manchesteru United wpisali się na listę strzelców we wtorkowych meczach eliminacji do MŚ 2022.
» Gol Daniela Jamesa dał zwycięstwo Walijczykom w meczu z Czechami
Walia zgarnęła cenne trzy punkty, pokonując Czechów 1:0. Zwycięskiego gola na stadionie w Cardiff zdobył Daniel James. Skrzydłowy Czerwonych Diabłów popisał się efektowną główką po dośrodkowaniu piłki przez Garetha Bale’a w 82. minucie meczu.

– To ogromnie ważny wynik. Po porażce w pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że musimy się pozbierać. Byłem trochę rozczarowany kilkoma główkami, które miałem na poziomie klubowym, ale na szczęście tutaj piłka wpadła – mówił po meczu Daniel James.

– Gdy zdobyliśmy bramkę, to uwierzyliśmy w to, że stać nas na zwycięstwo w tym spotkaniu. Duży szacunek dla Joe Rodona, który zanotował blok pod koniec spotkania. Była to równie ważna interwencja, co bramka – dodaje Walijczyk.

Efektowne zwycięstwo z Gibraltarem (7:0) zanotowali we wtorek Holendrzy. Donny van de Beek pojawił się na boisku w 76. minucie, gdy spotkanie było już rozstrzygnięte. Pomocnik Manchesteru United wpisał się na listę strzelców w 85. minucie, pokonując bramkarza gospodarzy strzałem z bliskiej odległości.