Manchester United przegrał z Burnley 0:2 (0:1) w 24. kolejce Premier League. Wymowną oceną gry Czerwonych Diabłów były pustoszejące trybuny Old Trafford przed końcowym gwizdkiem.
» Manchester United przegrał z Burnley 0:2 (0:1) w 24. kolejce Premier League
Bramki w Teatrze Marzeń zdobyli Chris Wood i Jay Rodriguez. Dla Burnley to pierwsza wygrana z Manchesterem United na Old Trafford od sezonu 1962/1963.
Piłkarze Ole Gunnara Solskjaera po 24. kolejce nie stracili piątego miejsca w tabeli, ale dali się dogonić Tottenhamowi Hotspur, który w środę pokonał Norwich City (2:1).
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.