Znamy termin powtórkowego meczu z Wolverhampton

» 7 stycznia 2020, 18:16 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United zremisował z Wolverhampton 0:0 w III rundzie Pucharu Anglii, a to oznacza, że spotkanie będzie musiało zostać powtórzone na Old Trafford. Mecz zaplanowano na 15 stycznia na godzinę 20:45.
» Manchester United zmierzy się ponownie z Wolverhampton już 15 stycznia
Jeśli po 90 minutach meczu w Teatrze Marzeń nadal będziemy mieć remis, to sędzia zarządzi dogrywkę. Jeżeli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia, to o awansie do kolejnej rundy będą decydować rzuty karne.

Na zwycięzcę pojedynku Manchester United – Wolves czeka w IV rundzie albo Watford, albo Tranmere Rovers.