Phil staje w obronie brata
» 24 lutego 2006, 08:22 - Autor:
JoJo - źródło: wlasne
Były zawodnik Manchesteru United, a obecnie piłkarz Evertonu - Phil Neville stanął w obronie swojego brata – Gary’ego, który kilka dni temu został ukarany przez The Football Association, za ‘niesportowe’ zachowanie.
Po raz kolejny przypomnę, iż Gary musi zapłacić karę 5.000 funtów za zbyt prowokacyjne okazywanie radości, po wygranym ligowym meczu z FC Liverpoolem.
Jak wiemy, kapitan Manchesteru kilkakrotnie wypowiadał się o całym tym zdarzeniu, widać przyszedł czas na to, aby i Phil powiedział co o tym wszystkim myśli.
„Myślę, że wszystko co we wcześniejszych wywiadach mówił Gary, mówił on to nie tylko do kolegów z drużyny. Mówił to do wszystkich piłkarzy” – powiedział były gracz MU.
„Przecież nie można, karać zawodników za okazywanie radości. Piłka nożna może na tym stracić naprawdę dużo.”
„Tyle razy, w ciągu ostatnich lat można było dostrzec, jak jeden piłkarz motywował i inspirował całą drużynę. To samo właśnie zrobił Gary. On po prostu świętował zwycięstwo a to, że został ukarany i to w taki sposób – to naprawdę przesada” – podsumował Phil w wywiadzie dla Sky Sports News.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.