– Fellaini narzeka na drobny ból pleców i przejął go sztab medyczny Manchesteru United. Opuści dwa spotkania – mówi Martinez.
Na razie nie wiadomo, czy kontuzja Fellainiego jest na tyle poważna, że uniemożliwi mu występ w następnym meczu Manchesteru United z Watford (15 września o 18:30).
QsQs: Na plecy narzekał też kiedyś Coutinho w lfc, na tych zgrupowaniach kadr we wrześniu narzeka na plecy też sterling. Aż ciekawe to. Duńczycy całkowicie lagę położyli. Zaraz Salah jak się wkurzy zrezygnuje z kadry za te jego wykorzystywanie wizerunku bez jego zgody.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
Wiedziałeś? 24 lat temu Ole Gunnar Solskjær zdobył swojego ostatniego hat-tricka w barwach Manchesteru United. Czerwone Diabły pokonały wówczas Bolton 4:0.