Manchester United na zakończonym niedawno tournée po USA rozegrał jeden z najbardziej nietypowych sparingów w swojej historii. Trzech piłkarzy Czerwonych Diabłów oraz Jose Mourinho stawili czoła… stu dzieciakom!
» Manchester United na tournee po USA wziął udział w bardzo nietypowym spotkaniu
Na pomysł zorganizowania takiego meczu wpadł James Corden, gospodarz popularnego w USA programu rozrywkowego „The Late Late Show”.
Na boisku w Los Angeles stawili się Juan Mata, Ander Herrera i Chris Smalling. Musieli oni poradzić sobie z setką dzieciaków. W pewnym momencie gry w mecz zaangażował się także Jose Mourinho, który stanął na bramce.
RememberMe: Mecz do zapomnienia, liczy się wynik, mało zgrania i zero prób gry kombinacyjnej. Ciągle tylko długa piła na Smallinga i wrzutka na Mate... Coś czuje że murarz za długo tu nie pociągnie
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.