Savage: United jest niszczące...

» 12 stycznia 2006, 09:25 - Autor: JoJo - źródło: wlasne
Pomocnik Blackburn Rovers - Robbie Savage oznajmił, iż został “zdewastowany” w młodości, gdy jeszcze jako nastolatek chciał być jednym z piłkarzy Czerwonych Diabłów.
Savage: United jest niszczące...
» Manchester United
Po wczorajszym, bardzo twardym spotkaniu Robbie powiedział: „To bardzo ciężkie doświadczanie, gdy w młodości na samym starcie dostaje się tak porządnego kopniaka.”

„W szkole zawsze starałem się, aby spełniać oczekiwania innych, ale gdy usłyszy się, że nie jest się wystarczająco dobrym, wtedy wszystko zaczyna wyglądać zupełnie inaczej.”

„Spędziłem 5 lat będąc w United, ale szczerze nie rozumiem, tego w jaki sposób mnie potraktowano.”

„Może byłem wówczas zbyt mały i ‘niezbyt rozbudowanym’ fizycznie zawodnikiem. Może to właśnie to spowodowało, iż podziękowano mi z moich usług?”

„Ciesz się jednak z tego, jak potoczyła się moja piłkarska kariera. Musze przyznać, iż szanują tamtą decyzję United, ale nie do końca tak naprawdę ją rozumiem” – podsumował Robbie Savage.


TAGI


« Poprzedni news
Man Utd zainteresowane Diop’em?!
Następny news »
Fergie po meczu…

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.