U-18: Udany wyjazd United do Blackburn

» 18 listopada 2017, 14:35 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Piłkarze Manchesteru United pokonali na wyjeździe Blackburn Rovers 4:1 w dziewiątej kolejce Premier League do lat 18.
» Angel Gomes poprowadził swój zespół do zwycięstwa nad Blackburn Rovers
Do zwycięstwa ekipę Czerwonych Diabłów poprowadził kapitan, Angel Gomes. Anglik dwukrotnie zdołał wpisać się na listę strzelców.

17-latek po raz pierwszy pokonał bramkarza gospodarzy w 36. minucie gry. Gomes perfekcyjnie wykonał rzut wolny, dając swojej drużynie prowadzenie.

Po zmianie stron rozmiary prowadzenia Manchesteru United powiększył James Garner. Jego strzał znalazł drogę do siatki osiem minut po zmianie stron.

Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry ponownie dał o sobie znać Angel Gomes.

Cztery minuty później na bramkę gospodarzy uderzał Largie Ramazani. Jego strzał został podbity, a ze skuteczną poprawką pospieszył D'Mani Bughail-Mellor.

Ekipa Blackburn zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. W końcowych minutach meczu Theo Richardsona pokonał Bradley Lynch.

Dzięki zdobytym trzem punktom, podopieczni Kierana McKenny nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli Premier League do lat 18. Kolejnym rywalem Czerwonych Diabłów będzie Manchester City.