U-18: Porażka z West Bromwich na rozpoczęcie sezonu

» 19 sierpnia 2017, 19:34 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
W odróżnieniu od pierwszego zespołu, piłkarze Manchesteru United do lat 18 zanotowali kiepski początek sezonu ligowego 2017/2018. Czerwone Diabły uległy bowiem na wyjeździe West Bromwich Albion 2:4.
» Millan Baars wpisał się na listę strzelców w sobotnim spotkaniu z West Bromwich Albion
Podopieczni Kierana McKenny spisali się szczególnie słabo w pierwszej połowie meczu, gdyż do przerwy przegrywali już różnicą trzech trafień.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kieron Holsgrove. Zaledwie osiem minut później Alexa Fotjicka pokonał Morgan Roger, natomiast trzeciego gola dołożył w 39. minucie Jamie Soule.

Po zmianie stron prowadzenie West Bromwich Albion jeszcze się powiększyło, bowiem skutecznym strzałem popisał się Mylo Hall.

Manchester United odpowiedział tylko dwoma trafieniami. Najpierw rzut karny wykorzystał Aidan Barlow, a w 89. minucie wynik rywalizacji ustalił Millan Baars.

Kolejnym rywalem United w Premier League do lat 18 będzie ekipa Stoke City, która w pierwszych dwóch spotkaniach uzbierała jeden punkt.