Fergie nie patrzy na Chelsea
» 24 grudnia 2005, 22:30 - Autor:
gosc - źródło: wlasne
Menadżer Manchesteru United Sir Alex Ferguson obiecał, że podczas świąt nie będzie się przejmował stratą do lidera Premiership - Chelsea Londyn.
Szkot rozpaczliwie czekał na potknięcie "The Blues" podczas ostatniego meczu z Arsenalem, ale się rozczarował ponieważ to ekipa Jose Mourinho wyszła z tego pojedynku zwycięsko.
Po tym meczu okazało się, że United musi zdobyć w swoich trzech meczach po świętach, aż dziewięć punktów, ale "czerwone diabły" wygrały sześć z ostatnich siedmiu spotkań.
Ferguson wie, że jego klub usamodzielnił się na drugim miejscu i ma nadzieję na mistrzostwo Premiership, więc liczy nie tylko na United, ale i na Chelsea.
"Ludzie mówią, że wyścig po tytuł jest przesądzony, ale opierają się oni głównie na grze Chelsea."
W tym sezonie w lidze, Chelsea nie wygrała tylko dwóch spotkań - jedno właśnie przeciwko Manchesterowi, więc wiadomo, że wydarcie pierwszej pozycji od "The Blues" będzie trudne. Dlatego Fergie postanowił ignorować Chelsea i skupić się wyłącznie na grze swojego zespołu.
"W tym momencie nie patrzę na wyniki Chelsea. Oglądałem ostatnio ich mecz z Arsenalem mając nadzieje, że coś się wydarzy, ale niestety tak nie było. Wszystko co możemy teraz zrobić to kontynuowanie naszej pracy." - powiedział Fergie.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.