Keano: Nie mam konfliktów z United!

» 21 grudnia 2005, 11:32 - Autor: reddevil - źródło: wlasne
Po dotkliwej porażce z Middlesbrough, Roy Keane wyraĽnie skrytykował postawę swoich ówczesnych kolegów z drużyny.
Keano: Nie mam konfliktów z United!
» Manchester United
Keane przyznaje, że było mnóstwo spekulacji na temat tego co powiedział, gdy opuszczał klub. Jednak mówi, że nie ma żadnego konfliktu pomiędzy nim a zawodnikami United.

„Gdy opuszczałem klub, ludzie wygadywali mnóstwo bzdur na temat tego, co powiedziałem po meczu z Middlesbrough. Ale nie ma żadnych nieporozumień między mną a graczami United” – powiedział był kapitan Manchesteru United

„Obejrzałem powtórkę programu razem z pozostałymi piłkarzami i wszyscy się ze mną zgodzili”

„Jeżeli ktoś chce analizować tą porażkę, to proszę bardzo. Ja powiedziałem co o tym myślę, chłopaki się ze mną zgodzili i nie ma problemu”

„Kogo nie zapytasz, kto mnie zna od mojego dzieciństwo, przez pobyt w Nottongham i United, każdy powie, że jestem dobrym przyjacielem i nie mam zatargów z moimi znajomymi” – zakończył Keano


TAGI


« Poprzedni news
Zokora: Arsenal tak, Manchester może, Chelsea nie!
Następny news »
Manchester United faworytem bukmacherów!

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.