David de Gea jest pod wrażeniem tego, jak Eric Bailly szybko odnalazł się w pierwszym składzie Manchesteru United i realiach angielskiego futbolu.
» David de Gea chwali Erica Bailly'ego
Iworyjczyk trafił do ekipy Czerwonych Diabłów za 30 milionów funtów z Villarreal i na razie udowadnia, że był wart każdego pensa z tej kwoty. Bailly został niedawno uznany najlepszym piłkarzem Manchesteru United w sierpniu.
– To wspaniały transfer. Eric przyszedł do nas i szybko wszystkich zaskoczył – mówi De Gea cytowany przez Daily Mail.
– Pamiętam, kiedy ja przybyłem do Anglii. Uwierzcie mi, na początku może być trudno. On natomiast wystartował z miejsca.
– Jest mocny, silny fizycznie, pewny swoich umiejętności technicznych i bardzo szybki. Na razie mówi niewiele po angielsku, ale w szatni mamy wielu Hiszpanów, a Paul Pogba mówi też oczywiście po francusku.
– To piłkarz o wielkiej posturze. Kiedy stoję w tunelu i spoglądam za siebie, to jest jednym z nowych wielkich gości, obok Paula Pogby i Zlatana Ibrahimovicia. Ich wzrost nadaje kształt naszej drużynie w tym sezonie – dodaje De Gea.
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.