ericcantona93: Albo mam problem z klarownym wyrażaniem swoich opinii przy pomocy pisma, albo kolega ma spory problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Nie napisałem nigdzie, że na każdej pozycji ma grać wychowanek lub też na siłę mają być jacyś wpychani do pierwszej jedenastki.
Uważam po prostu, że z korzyścią dla klubu byłoby, gdyby zmiennikiem Valencii był Fosu Mensah, a nie przeciętny Darmian, czwartym obrońcą był powiedzmy Tuanzebe/Mensah, a nie tragiczny Rojo itd.
I tak jak napisałeś - Mensah jest znacznie lepszy od tego Włocha, a od Rojo to lepszy byłby nawet masażysta.
Także w tym się zgadzamy - niech grają najlepsi, ale warto pozbyć się tych wszystkich przeciętniaków, którzy nie grają, a blokują miejsce młodym - wcale nie słabszym od nich.