Manchester United nie planuje zatrudnienia Louisa van Gaala w roli dyrektora sportowego – twierdzi Sky Sports powołując się na swoje źródła.
» Kontrakt Louisa van Gaala z Manchesterem United wygasa latem przyszłego roku
W piątek The Sun poinformował, że Holender po zakończeniu obecnego sezonu może ustąpić miejsca Jose Mourinho, ale równocześnie pozostać na Old Trafford w nowej roli. Włodarze Czerwonych Diabłów nie planują jednak takich ruchów.
Van Gaal przed sobotnim finałem FA Cup z Crystal Palace nie odpowiadał na pytania dotyczące swojej dalszej przyszłości w Teatrze Marzeń.
Menadżer Manchesteru United podkreślał, że w finale Pucharu Anglii chodzi o trofeum dla kibiców i jego zawodników, a nie o uratowanie jego posady.
andycole9: Po tym jak mimo fatalnej gry w tym sezonie mieliśmy na tacy udział w el. LM i przegraliśmy to na własne życzenie wygrywając do 75 minuty 2:1, Van gaal nie ma prawa zostać nawet jak wygra FA cup już nie wspomnę o tym że mamy najmniej goli zdobytych w historii a przynajmniej od dłuższego czasu, Van Gaal OUT
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.