Z Barnet zagra młodzież

» 26 października 2005, 18:00 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Asystent Sir Alexa Fergusona – Carlos Queiroz przyznał, iż jeden sezon bez pucharów nie jest w stanie spowodować polityki dotyczącej młodzieży. Dotychczas rozgrywki Pucharu Ligi były traktowane jako możliwość przetarcia dla utalentowanych juniorów United. Fergie i Queiroz nie zamierzają tego zmieniać.
Z Barnet zagra młodzież
» Manchester United
Dzisiejszego wieczoru Manchester United zmierzy się na Old Trafford z zespołem Barnet. Wielu kibiców jest przekonana, że wystawienie zbyt wielu młodych graczy może skończyć się tak jak potyczka sprzed 10 miesięcy z Exeter w ramach Pucharu Anglii.

Queiroz przyznał, że wyjściowa jedenastka na dzisiejsze zawody będzie składać się z doświadczonych zawodników, piłkarzy powracających do gry po kontuzji i utalentowanych nastolatków.

"Każde rozgrywki są istotne dla nas, ale nie zamierzamy iść na kompromis w kwestii młodych zawodników tylko ze względu na to, że nic nie wygraliśmy w poprzednim sezonie" – powiedział Carlos.

"Chcemy wygrywać trofea, ale jesteśmy obarczeni odpowiedzialnością rozwijania młodych zawodników. Wierzymy w juniorów, którzy zagrają. Wiemy, że posiadają nieprzeciętne umiejętności. Jest to przecież powód, dla którego tutaj są."

"Jest to nieco trudne, ponieważ nie mieliśmy zbyt wiele czasu, aby przygotować skład, który tworzyłby zespół. Młodzi piłkarze grają jednak wiele spotkań w drużynie rezerw i są gotowi. Wszystko co muszą zrobić to zagrać dla drużyny i zaprezentować się na miarę swoich możliwości" – zakończył Queiroz.


TAGI


« Poprzedni news
Przed meczem Manchester United vs FC Barnet
Następny news »
Neville: Zapomnijmy o Chelsea!

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.