U-18: Manchester United - Everton 1:3

» 15 sierpnia 2015, 15:42 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Mimo objęcia prowadzenia w spotkaniu z Evertonem, drużyna Manchesteru United do lat 18 ostatecznie uległa rywalom 1:3.
» Bramka Calluma Gribbina nie wystarczyła Manchesterowi United do zdobycia punktów
Wobec remisu z West Bromwich Albion w pierwszej kolejce Premier League, Czerwone Diabły nadal pozostają bez zwycięstwa w swojej lidze w sezonie 2015/2016.

W 22. minucie spotkania DJ Buffonge został sfaulowany przed polem karnym The Toffees, a rzut wolny na bramkę zamienił Callum Gribbin.

Były to jednak tylko miłe złego początki, gdyż już pięć minut później Michael Donohue został powalony w polu karnym United i arbiter podyktował rzut karny. Do siatki z jedenastu metrów trafił Nathan Broadhead.

Tuż po przerwie Danny Bramall znalazł się w sytuacji sam na sam z Georgem Dorringtonem i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Ostatni cios ze strony Evertonu nadszedł kilka minut później. Michael Donohue popisał się solową akcją, która zakończyła się zdobyciem bramki.

Młode Czerwone Diabły będą miały okazję do rehabilitacji już w najbliższy piątek, kiedy do Manchesteru przyjedzie ekipa Derby County.