Negocjacje czas zacząć?!

» 5 października 2005, 14:29 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Działacze Manchesteru United są gotowi do rozpoczęcia negocjaci z Bayernem Monachium w sprawie najlepszego niemieckiego piłkarza – Michaela Ballacka, któremu w lecie przyszłego roku wygasa kontrakt.
Negocjacje czas zacząć?!
» Manchester United
Wiele mówi się o tym, że Sir Alex Ferguson już w styczniu będzie miał Ballacka w składzie, ale tylko formalnie. W styczniu można już uzgadniać z Michael’em warunki kontraktu, który wiązałby go z drużyną z Old Trafford. Manchester United jest na szczycie wyścigu o 28-mio letniego niemca.

Media brytyjskie są zgodne co do jednej sprawy – Ballack to idealny zastępca Roy’a Keane’a w środku pola, i to na długie lata.

Wszystko powinno wyjaśnić się jednak w przeciągu dwóch miesięcy. Pod koniec grudnia działacze obu klubów zasiądą najprawdopodobniej do rozmów. Kwota, jaką ma zamiar złożyć Manchester, a jaką z trudem, ale zarazem z koniecznością będzie musiał zaakceptować Bayern opiewa podobno na 8 mln. funtów.

To wręcz śmieszna kwota, jak na gracza światowego formatu! Manchester będzie jednak starał się ”ociągać” w negocjacjach, i będzie próbował wyrwać Ballacka ze stadionu Olimpijskiego za darmo, oferując mu 90 tys. funtów tygodniowo.

Już my znamy to ociąganie zarządu Manchesteru United! Nazywa się Ronaldinhusrobbenusessienus... Dziękujemy bardzo, ale nie chcemy już rozwijania tej nazwy... Taka okazja może się już nie powrótrzyć!


TAGI


« Poprzedni news
Zwycięstwo na Old Trafford!
Następny news »
Rozmowy z Zokorą kwestią czasu

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.