U-21: Derbowa porażka na zakończenie sezonu

» 23 maja 2015, 20:31 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 21, która już wcześniej zapewniła sobie mistrzostwo Anglii, zamknęła ten sezon porażką 1:3 w derbach miasta.
» Manchester United wygrał dwa z trzech starć derbowych w tym sezonie
Choć podopieczni Warrena Joyce jako pierwsi objęli prowadzenie za sprawą trafienia Ashleya Fletchera, to ostatecznie Manchester City mógł cieszyć się z trzech punktów.

Mecz rozpoczął się od bardzo miłego gestu gospodarzy, którzy ustawili się w szpalerze i oklaskiwali triumfatorów Premier League do lat 21 w sezonie 2014/2015.

Tuż przed końcem pierwszej połowy Andy Kellett popisał się ładną akcją na lewej stronie i dograł piłkę do Ashleya Fletchera, który z bliskiej odległości wpisał się na listę strzelców.

Niecałe dziesięć minut później Obywatele doprowadzili do wyrównania. Strzelcem gola Kelechi Iheanacho.

Nigeryjczyk dorzucił drugiego gola w 81. minucie, a wcześniej do bramki Manchesteru United trafił również Angelino.