U-18: United wracają na zwycięską ścieżkę

» 28 lutego 2015, 15:03 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Drużyna Manchester United do lat 18 w najlepszy z możliwych sposobów zareagowała na porażkę z Wolverhampton w poprzedniej kolejce młodzieżowej Premier League.
» Marcus Rashford wyrasta na lidera zespołu do lat 18 w tym sezonie
Podopieczni Paula McGuinnessa rozprawili się dziś z Derby County zwyciężając 2:0. Bohaterem meczu okazał się Marcus Rashford, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Urodzony w Manchesterze napastnik pokonał bramkarza rywali po raz pierwszy już w ósmej minucie. Futbolówka znalazła się w siatce po mocnym uderzeniu z bliskiej odległości.

Czerwone Diabły znakomicie rozpoczęły także drugą odsłonę spotkania. Już dwie minuty po wznowieniu gry golkiper gości poradził sobie ze strzałem Calluma Gribbina, jednak był bezradny przy dobitce Rashforda.

Gracze McGuinnessa dotrzymali taki wynik do końcowego gwizdka i mogli cieszyć się z trzech punktów. Kolejny mecz tej drużyny odbędzie się 3 marca i będzie to wyjazdowa konfrontacja z Sunderlandem.