U-18: Manchester United lepszy od Newcastle United

» 21 listopada 2014, 22:43 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Dwa gole Marcusa Rashforda pozwoliły Manchesterowi United do lat 18 pokonać na własnym terenie Newcastle United 2:0.
» Marcus Rashford okazał się bohaterem starcia z Newcastle United
Młody napastnik Czerwonych Diabłów powrócił do klubu po grze dla młodzieżowej reprezentacji Anglii.

Pierwsza bramka tego spotkania padła w 39. minucie. Wspomniany Rashford zbiegł z piłką do środka boiska i oddał strzał, który zupełnie zaskoczył golkipera gości, Paula Woolstona.

Na drugie trafienie Anglika trzeba było poczekać do 84. minuty, kiedy sprytnie wykorzystał rzut wolny i po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Kolejny mecz Manchesteru United do lat 18 zaplanowano na 29 listopada. Wówczas Czerwone Diabły zmierzą się na wyjeździe z Boltonem.