Wypożyczenia: Czerwone Diabły bez rewelacji

» 10 listopada 2014, 15:25 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Mijający weekend dla fanów Manchesteru United upłynął pod znakiem sobotniej konfrontacji z Crystal Palace. Sprawdźmy, jak w tym czasie radzili sobie zawodnicy wypożyczeni z Old Trafford.
» Guillermo Varela notuje regularne występy w rezerwach Realu Madryt
W derbach Zagrzebia Dinamo bezbramkowo zremisowało na wyjeździe z ekipą NK Zagrzeb. Ángelo Henríquez spędził na boisku 90 minut, ale tym razem nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

Real Madryt bez problemu rozbił u siebie Rayo Vallecano 5:1. Javier Hernández pojawił się na placu gry dopiero w 85. minucie meczu.

Real Madryt Castilla podzielił się punkami z Las Palmas B remisując 2:2. Na uwagę zasługuje kolejny występ Guillermo Vareli.

Burnley zdołało na własnym terenie pokonać Hull City 1:0. Niestety, czynnego udziału w tym triumfie nie miał Michael Keane, który musiał zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych.

Sporting zremisował u siebie z Paços de Ferreira 1:1. Nani grał od pierwszej do ostatniej minuty, lecz nie trafił do bramki rywali.

Drużyna Leicester City nie sprostała Southampton i wróciła do domu z rezultatem 0:2. Pozytywną informacją dla kibiców United może być wejście na boisko Nicka Powella w 76. minucie spotkania.

Starcie West Hamu z Aston Villą nie przyniosło ani jednego gola. Od pierwszej do ostatniej minuty grał Tom Cleverley, który w 69. minucie obejrzał żółtą kartkę.

Ze względów proceduralnych w meczu Manchesteru United z Crystal Palace nie mógł wystąpić Wilfried Zaha.