Robson: Może w styczniu się uda...
» 12 sierpnia 2005, 22:41 - Autor:
Toms - źródło: wlasne
Menadżer West Bromwich Albion - Bryan Robson nadal nie daje za wygraną i ciągle ma nadzieje, że uda mu się ściągnąć z powrotem pod swoje skrzydła zawodnika Manchesteru United Keriana Richardsona.
Robson, podobnie jak większość znawców piłki nożnej na świecie jest pod wrażeniem młodego Anglika. Grając na wypożyczeniu właśnie w WBA pokazał, że jest zawodnikiem, na którego warto zwracać uwagę i przyglądać się postępom robionym przez niego.
Dlatego też nie powinno dziwić to, że Robson chce ponownie ściągnąć go do swojej drużyny. Jednak w tej sprawie dostał jednoznaczną i negatywną odpowiedĽ. Sir Alex Ferguson wielokrotnie powtarzał, iż z Richardsonem wiąże duże nadzieje na przyszłość i nie może go sprzedać, mimo tego Robson nie zamierza rezygnować i w styczniu zamierza ponowić propozycje.
"Nie wydaje mi się, że coś może się zmienić w tej sprawie i, że możemy uzyskać odpowiedĽ inną niż pod koniec sierpnia, zwłaszcza po tym, co powiedział o Richardsonie Ferguson."
"Ale jeśli on nie będzie występował, prawdopodobnie ponowimy propozycję i poszukamy swojej szansy w styczniu" – powiedział Robson.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.