Wypożyczenia: Kolejny dublet Bebe

» 11 maja 2014, 18:21 - Autor: Rio5fan - źródło: Devilpage.pl
Choć większość piłkarzy wypożyczonych z Manchesteru United zakończyła już zmagania, to warto przekonać się, jak radzili sobie ci, którzy nadal rozgrywają swoje mecze.
» Portugalczyk z pewnością ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Paços de Ferreira
Fiorentina skromnie pokonała na wyjeździe Livorno 1:0. Anderson nie znalazł się w kadrze meczowej. Mimo, że do końca sezonu Serie A pozostała jeszcze jedna kolejka, to Viola na pewno ukończy rozgrywki na czwartej pozycji.

Real Saragossa triumfował w starciu z Cordobą 2:1. Ángelo Henríquez wyszedł na boisko w pierwszym składzie i grał przez 65 minut.

Ekipa Paços de Ferreira ukończyła zmagania w lidze portugalskiej na ostatniej lokacie. Klub przypieczętował swoją relegację przegraną 2:4 z Academicą. Bébé grał od początku do końca i zdobył dwie bramki.

Zespół NEC Nijmegen uczestniczył w barażach o pozostanie w szeregach Eredivisie. Zespół Marnicka Vermijla przegrał dziś jednak rewanżową konfrontację ze Spartą Rotterdam. Sam Belg wszedł na plac gry w 50. minucie.

Cardiff City przegrało 1:2 z Chelsea na zakończenie sezonu Premier League. Wilfried Zaha nie pojawił się jednak w kadrze meczowej.