U-18: Manchester United przegrał z Reading

» 5 kwietnia 2014, 15:36 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Akademia Manchesteru United nie zdołała przełamać kiepskiej serii i nie odniosła zwycięstwa już w piątym spotkaniu z rzędu. Tym razem Czerwone Diabły uległy na wyjeździe ekipie Reading 1:2.
» Paul McGuinness postanowił odważnie dać szansę młodym zawodnikom
Paul McGuinness zdecydował się posłać do boju dosyć młodą linię obrony, co szybko przyniosło negatywne skutki. Już po siedmiu minutach od pierwszego gwizdka Lewis Collins pokonał Deana Hendersona.

Gospodarze jeszcze przed przerwą powiększyli swoje prowadzenie. Amadu Waritay spokojnie sfinalizował precyzyjne dogranie ze skrzydła i Królewscy kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń.

Manchester United odpowiedział tylko trafieniem z rzutu karnego autorstwa Jordana Thompsona.

W następną sobotę Czerwone Diabły podejmą na własnym terenie lidera Grupy Południowej, Tottenham.