Jenas zmieni klub ?
» 5 sierpnia 2005, 08:54 - Autor:
JoJo - źródło: wlasne
Pomocnik zespołu Newcastle United - Jermaine Jenas jest już gotowy, by opuścić swój zespół – podaje The Times.
Ponoć 22-letni zawodnik Newcastle, Ľle czuje się w swoim dotychczasowym klubie i chce zrobić wszystko, by jak najszybciej odejść z St James' Park.
Jednak cały problem polega na tym, iż włodarze klubu z St James' Park nie chcą sprzedać Jenasa gdyż chcą, aby był on nadal ich zawodnikiem.
Wiele klubów interesuje się tym piłkarzem, miedzy innymi Manchester United chciałby sprowadzić Jeremiego na Old Trafford. Ponoć włodarze ManU są gotowi wyłożyć 10 milionów funtów za gracza Newcastle.
Innymi klubami, interesującymi się Jenasem są: Arsenal, Middlesbrough i Tottenham i to pewnie między tymi czteroma zespołami będzie toczyć się bój o tego gracza.
Menager zespołu - Graeme Souness powiedział, że miedzy działaczami klubu, a Jenasem nie doszło do żadnych sporów i że to wszytsko to tylko plotki.
„To absolutna nieprawda” – powiedział Souness dla The Times. „Między włodarzami klubu, a zawodnikami nie dochodzi do żadnych nieporozumień.”
„Nie należy wierzyć brukowcom” – podsumował.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.